Aktualności

2018, May 02 00:00

PolskaHD.TV
The Ring
HORROR Japonia/USA 2002
piątek, 4 maja 20:00 Cinemax
poniedziałek, 7 maja 21:45 Cinemax

Opis:Wśród młodych mieszkańców amerykańskiego miasteczka krąży tajemnicza kaseta wideo z dziwacznym, przypominającym senny koszmar nagraniem. Z taśmą związana jest niepokojąca plotka, która głosi, że każdemu, kto ją obejrzał, pozostało tylko siedem dni życia. Śmierć zapowiada podobno telefon, który widz odbiera po zakończeniu projekcji. Dziennikarka Rachel Keller jest sceptycznie nastawiona do tej "miejskiej legendy". W końcu postanawia zbadać tę sprawę, przede wszystkim dlatego, że w grupie nastolatków, którzy oglądali nagranie i zginęli w niewyjaśnionych okolicznościach, była jej siostrzenica. Rachel udaje się zdobyć kasetę i obejrzeć ją. Wkrótce odbiera zagadkowy telefon. Wie już, że ma tylko tydzień na wyjaśnienie zagadki. Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, gdy przypadkowo kasetę ogląda kilkuletni synek dziennikarki - Aidan. Rachel prosi o pomoc Noaha, swojego byłego narzeczonego i ojca Aidana, eksperta od technologii wideo. Oboje chcą ustalić, kim jest tajemnicza kobieta nagrana na taśmie, która może być kluczem do wyjaśnienia tej tajemnicy. "Ring" jest remakiem kultowego japońskiego horroru Hideo Nakaty. Film wyreżyserował Gore Verbinski, znany z serii "Piraci z Karaibów".

Więcej

2018, May 02 00:00

PolskaHD.TV
Harry Potter i Zakon Feniksa
FILM PRZYGODOWY Wielka Brytania/USA 2007 
sobota, 5 maja 21:00 TVN Fabuła

Opis:Harry Potter (Daniel Radcliffe) spędza lato u Dursleyów w Londynie. W mugolskiej dzielnicy miasta on i jego kuzyn Dudley (Harry Melling) zostają zaatakowani przez dementorów. Niebawem członkowie Zakonu Feniksa eskortują młodego czarodzieja do siedziby swojej organizacji. Tam Harry dowiaduje się, że stowarzyszenie zostało powołane do walki z Voldemortem (Ralph Fiennes). Potter wraca po wakacjach do Hogwartu, by rozpocząć piąty rok nauki. Zaczyna krążyć o nim plotka, że skłamał i nigdy tak naprawdę nie spotkał się z Voldemortem. Tym razem obrony przed czarną magią uczy w szkole Dolores Umbridge (Imelda Staunton). Jak się okazuje, kobieta nie będzie praktycznie przygotowywać uczniów do walki z ciemnymi mocami, gdyż uważa, że nie ma takiej potrzeby. Harry, przeczuwając zbliżające się niebezpieczeństwo, dzieli się swoimi obawami z kolegami, Ronem (Rupert Grint) i Hermioną (Emma Watson). Wkrótce muszą zdobytą wiedzę zastosować w starciu ze złem. Walcząc z nim, uczą się, czym jest lojalność i poświęcenie. Adaptacja piątej części powieści o przygodach młodego czarodzieja autorstwa J.K. Rowling. Autorem zdjęć do filmu jest Sławomir Idziak.

Więcej

2018, Apr 25 00:00

PolskaHD.TV
Pierwsza strona
(Shattered Glass)
DRAMAT KRYMINALNY Kanada/USA 2003 
środa, 25 kwietnia 22:00 AMC

Opis:Waszyngton. Młody dziennikarz, Stephen Glass (Hayden Christensen), robi zawrotną karierę. Pisze dla prestiżowego pisma "The New Republic", po które sięgają wpływowi politycy. Najmłodszy w zespole Stephen jest pupilem redaktora naczelnego Michaela Kelly'ego (Hank Azaria). Chłopak słynie z błyskotliwych artykułów i wkrótce zaczyna współpracę ze znanymi "Harper's", "The Rolling Stone" czy "George". Glassa podziwiają też jego koledzy po fachu, m.in. Caitlin Avey (Chloë Sevigny). Sytuacja zmienia się diametralnie, gdy Michaela na stanowisku naczelnego zastępuje Charles "Chuck" Lane (Peter Sarsgaard). W tym samym czasie dziennikarz Adam Penenberg (Steve Zahn) odkrywa w jednym z tekstów Stephena nieścisłości. Chuck podąża tym tropem i sprawdza pozostałe fakty. Okazuje się, że wszystkie zostały zmyślone. Prawdziwa historia dziennikarza, który zrobił błyskotliwą karierę w latach 1995-1998, zmyślając częściowo lub całkowicie treść 27 z jego 41 opublikowanych artykułów. W roli głównej wystąpił Kanadyjczyk Hayden Christensen, który zyskał sławę jako odtwórca postaci Anakina Skywalkera w "Gwiezdnych wojnach". Z kolei Peter Sarsgaard za swoją kreację był nominowany do Złotego Globu.

Więcej

2018, Apr 20 00:00

PolskaHD.TV
Facet pełen uroku
KOMEDIA ROMANTYCZNA Kanada/USA 2007
sobota, 21 kwietnia 6:00/16:30 Cinemax
środa, 2 maja 23:55 TV Puls

Opis:Charlie Logan (Dane Cook) to młody, przystojny stomatolog, nad którym ciąży jednak fatum. W młodości dziewczyna, której uczucia zlekceważył, rzuciła na niego klątwę. Od tej pory wszystkie kobiety, z którymi się spotyka, zaraz po spędzonej z nim nocy znajdują miłość swojego życia. Pewnego dnia Charlie poznaje piękną pracownicę ogrodu zoologicznego Cam (Jessica Alba), która opiekuje się pingwinami. Jest przekonany, że wreszcie odnalazł swoją bratnią duszę. Musi teraz znaleźć sposób na przełamanie złego uroku. Nie wie jednak, że i Cam skrywa pewną tajemnicę...

Więcej

2018, Apr 11 00:00

PolskaHD.TV
David Lynch, żyć sztuką
FILM DOKUMENTALNY Dania/USA 2016 
piątek, 13 kwietnia 8:00 TVN ale kino+ (z napisami)

Opis:Intymna podróż przez życie słynnego amerykańskiego reżysera Davida Lyncha, od jego idyllicznego dzieciństwa w małym miasteczku America, po ciemne ulice Filadelfii. Dokument przedstawia wydarzenia, które ukształtowały jednego z najbardziej zagadkowych twórców kina, rozjaśniając tajemnice jego unikalnego świata oraz dając widzom lepsze zrozumienie człowieka i artysty. Za produkcję filmu odpowiadają: Jon Nguyen, Olivia Neergaard-Holm i Rick Barnes. Obraz prezentowany był w 2016 roku na festiwalu w Wenecji.

Więcej

2018, Apr 05 00:00

PolskaHD.TV
Ant-Man
FILM SF USA 2015
piątek, 6 kwietnia 20:00 TVN

Opis:Rok 1989. Naukowiec Hank Pym (Michael Douglas) odchodzi z organizacji T.A.R.C.Z.A. po tym, jak odkrywa, że jej członkowie zamierzają wykorzystywać stworzoną przez niego technologię. Opiera się ona na subatomowych cząsteczkach i pozwala człowiekowi zmienić rozmiar. Mężczyzna uważa swoje odkrycie za niebezpieczne. Postanawia dobrze je ukryć. Mija kilkadziesiąt lat. Córka, Hope van Dyne (Evangeline Lilly), i protegowany Darren Cross (Corey Stoll) zmuszają Hanka do ustąpienia ze stanowiska we własnej firmie, Pym Technologies. Jednocześnie Cross jest bliski odtworzenia technologii naukowca. Tworzy skafander o nazwie Yellojacket. Perspektywa ujawnienia tego odkrycia przeraża Pyma. Tymczasem złodziej Scott Lang (Paul Rudd) po wyjściu z więzienia wprowadza się do byłego kolegi z celi, Luisa (Michael Pena). Nie może znaleźć pracy, a musi płacić alimenty, więc postanawia dołączyć do ekipy kumpla i dokonać rabunku. Na miejscu znajduje kombinezon, który zabiera ze sobą. Gdy go zakłada, przypadkowo kurczy się do rozmiaru owada. Przerażony tym, co się stało, zwraca tajemniczy strój. W drodze powrotnej zostaje zatrzymany. Okazuje się, że właścicielem domu, do którego włamał się Scott, jest Hank. Pym przemyca kombinezon do więzienia, by pomóc Langowi uciec. Chce uczynić z niego nowego Ant-Mana. Następnie prosi mężczyznę o dokonanie jeszcze jednej kradzieży. Celem rabunku ma być technologia Yellowjacket. Scottowi pomaga Hope, mimo napiętych stosunków z ojcem.

Więcej

2018, Mar 27 00:00

PolskaHD.TV
Uciekaj!
HORROR Japonia/USA 2017 
sobota, 31 marca 21:50 CANAL+
sobota, 31 marca 22:50 CANAL+ 1
czwartek, 5 kwietnia 21:30 CANAL+ Film

Opis:Czarnoskóry pasjonat fotografii Chris Washington (Daniel Kaluuy) jedzie na zapoznawczą wizytę do posiadłości rodziców swojej białej dziewczyny, Rose Armitage (Allison Williams). Dean (Bradley Whitford) jest neurochirurgiem, a Missy (Catherine Keene) terapeutką, która podczas sesji stosuje hipnozę. Na miejscu Chris przekonuje się, że atmosfera w domu jest dość niecodzienna. Jego zdaniem panujące tam napięcie wynika z przyczyn rasowych. Jakiś czas później odkrywa, jak bardzo się mylił. Prawda okazuje się zupełnie inna. Chłopak znalazł się w domu Armitage'ów nie tylko po to, by rodzice Rose mogli go poznać...

Więcej

2018, Mar 16 00:00

FILM SF USA 2011


piątek, 9 marca 22:30 TVN (z napisami)

Opis:Rok 1940. Amerykanin Steve Rogers (Chris Evans) zgłasza się na ochotnika do wojska, ale zostaje odrzucony ze względu na słaby stan zdrowia. Nie rezygnuje jednak i fałszując wnioski podejmuje kolejne próby dołączenia do armii. Jego upór zostaje zauważony przez doktora Abrahama Erskine'a (Stanley Tucci), który pomaga mu dostać się do jednej z jednostek i rozpocząć ćwiczenia. Tam Steve poznaje pułkownika Chestera Phillipsa (Tommy Lee Jones) i brytyjską agentkę Peggy Carter (Hayley Atwell). Wykazując się niezwykłym sprytem i odwagą zaskarbia sobie sympatię Erskine'a, który wybiera go do udziału w tajnym eksperymencie. Na skutek działania tajemniczego serum i promieni "vita-ray" Rogers zmienia się w silnego, wytrzymałego i obdarzonego niezwykłą inteligencją żołnierza. Wkrótce w zamachu ginie Erskine, co niweczy plany armii dotyczące stworzenia całego oddziału superżołnierzy. Steve zyskuje sławę w kraju, gdzie gra Kapitana Amerykę i zbiera środki na utrzymanie wojsk. Pewnego dnia, podczas wizyty w jednej z baz aliantów w Europie, dowiaduje się, że jego przyjaciel, sierżant James "Bucky" Barnes (Sebastian Stan), dostał się do niewoli. Lekceważąc polecenia przełożonych, rusza mu na ratunek. Wkrótce spotyka na swojej drodze przywódcę złowrogiej organizacji Hydra, "Red Skulla" (Hugo Weaving), który planuje zawładnąć nad światem. Kapitan Ameryka postanawia go powstrzymać.

Więcej

2018, Mar 07 00:00

FILM SF USA 2011


piątek, 9 marca 22:30 TVN (z napisami)

Opis:Rok 1940. Amerykanin Steve Rogers (Chris Evans) zgłasza się na ochotnika do wojska, ale zostaje odrzucony ze względu na słaby stan zdrowia. Nie rezygnuje jednak i fałszując wnioski podejmuje kolejne próby dołączenia do armii. Jego upór zostaje zauważony przez doktora Abrahama Erskine'a (Stanley Tucci), który pomaga mu dostać się do jednej z jednostek i rozpocząć ćwiczenia. Tam Steve poznaje pułkownika Chestera Phillipsa (Tommy Lee Jones) i brytyjską agentkę Peggy Carter (Hayley Atwell). Wykazując się niezwykłym sprytem i odwagą zaskarbia sobie sympatię Erskine'a, który wybiera go do udziału w tajnym eksperymencie. Na skutek działania tajemniczego serum i promieni "vita-ray" Rogers zmienia się w silnego, wytrzymałego i obdarzonego niezwykłą inteligencją żołnierza. Wkrótce w zamachu ginie Erskine, co niweczy plany armii dotyczące stworzenia całego oddziału superżołnierzy. Steve zyskuje sławę w kraju, gdzie gra Kapitana Amerykę i zbiera środki na utrzymanie wojsk. Pewnego dnia, podczas wizyty w jednej z baz aliantów w Europie, dowiaduje się, że jego przyjaciel, sierżant James "Bucky" Barnes (Sebastian Stan), dostał się do niewoli. Lekceważąc polecenia przełożonych, rusza mu na ratunek. Wkrótce spotyka na swojej drodze przywódcę złowrogiej organizacji Hydra, "Red Skulla" (Hugo Weaving), który planuje zawładnąć nad światem. Kapitan Ameryka postanawia go powstrzymać.

Więcej

2018, Feb 22 00:00

KOMEDIODRAMAT Wielka Brytania 2017

czwartek, 22 lutego 23:45 HBO 3

poniedziałek, 26 lutego 22:15 HBO 

sobota, 3 marca 21:00 HBO 2

Opis

Renton (Ewan McGregor) wiedzie teraz spokojne, ustatkowane życie. Zerwał z nałogiem, ożenił się i znalazł pracę. Wiedziony sentymentem postanawia odwiedzić Edynburg i złożyć wizytę swoim dawnym kompanom. Odkrywa, że Spud (Ewen Bremner) nadal walczy z uzależnieniem, Simon (Jonny Lee Miller) prowadzi interesy na granicy prawa, a Begbie (Robert Carlyle) naraża się policji. Druga część kultowej opowieści o młodych, zagubionych Szkotach, opartej na książce Irvinga Welsha. Za kamerą ponownie stanął laureat Oscara Danny Boyle, a w główne role wcielili się jak przed laty m.in. dwukrotnie nominowany do Złotego Globu Ewan McGregor oraz nagrodzony BAFT-ą Robert Carlyle.


Więcej

2018, Feb 20 00:00

FILM SF  USA  2005

środa, 21 lutego

12:20 HBO

Opis

Wojna klonów trwa już trzy lata. Separatyści, którym przewodzi hrabia Dooku, porywają kanclerza Palpatine'a. Na pomoc ruszają dwaj rycerze Jedi, Obi-Wan Kenobi i Anakin Skywalker. W starciu z młodym Jedi ginie dowódca buntowników. Uratowany kanclerz rośnie w siłę i domaga się nowych uprawnień. Postanawia, że w radzie Jedi jego reprezentantem będzie Anakin. Ukochana Skywalkera, Padmé Amidala, jest w ciąży. Anakin ma prorocze sny, w których widzi ją umierającą podczas porodu. Palpatine mówi mu, że jest Darthem Sidiousem, wielkim Lordem Sithów. Kanclerz obiecuje mu, że uratuje jego ukochaną, jeśli ten przejdzie na jego stronę. Niestety, Skywalker pod wpływem sił zła, do których dołączył, szybko przeobraża się w bezlitosnego Lorda Vadera, oddanego sługę Palpatine'a, który jako Imperator stoi na czele dyktatorskiego Imperium. Kolejna odsłona kosmicznej sagi George'a Lucasa jest najbardziej mroczna i brutalna. Pokazuje, w jaki sposób demokratyczna wspólnota wolnych światów, kosmiczna Republika, przeistoczyła się w rządzone żelazną ręką Imperium, a jeden z jej szlachetnych stróżów prawa przeszedł na ciemną stronę mocy. Film okazał się prawdziwym hitem podczas rozdania nagród Saturna. Obraz dostał statuetkę jako najlepszy film science fiction oraz za muzykę. Ponadto otrzymał osiem nominacji do tej nagrody.

Więcej

2018, Feb 13 00:00

Po śmierci Dumbledore'a Harry Potter postanawia nie wracać do Hogwartu. Zrywa też z Ginny. Wraz z przyjaciółmi, Hermioną i Ronem, muszą wykonać misję, którą powierzył im zmarły profesor. Adepci magii mają odnaleźć horkruksy - tajemnicze przedmioty, w których Voldemort ukrył cząstki swojej duszy. Dumbledore w spadku zostawił im rzeczy, które mają im pomóc w zadaniu. Niestety, przyjaciele nie wiedzą, jak je wykorzystać. Jednocześnie Harry musi się dowiedzieć, czym są Insygnia Śmierci, których szuka Czarny Pan. Tymczasem Ministerstwo Magii i Hogwart dostają się pod władzę Voldemorta. Szkołą zarządza teraz jego prawa ręka, Severus Snape. Oznacza to niebezpieczeństwo dla uczniów, którzy nie pochodzą z rodzin czarodziejów. Potter, Hermiona i Ron wyruszają wypełnić swoją misję. Muszą się ukrywać, ponieważ są poszukiwani przez śmierciożerców. Z czasem Ron zaczyna się dziwnie zachowywać i opuszcza przyjaciół. Harry i Hermiona kontynuują podróż we dwoje. Trafiają do Doliny Godryka, w której mieszkali Potterowie.

Więcej

2018, Feb 09 00:00

Zrób specjalny prezent dla swoich najbardziej ukochanych!

♥♥♥ 6 MIESIĘCY oglądania polskiej telewizji + DARMOWY DEKODER! ♥♥♥

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub dokonaj zamówienie online do 15 lutego.

♥ Miłość jest lepsza razem z PolskaHD ♥

Więcej

2018, Feb 09 00:00

Zrób specjalny prezent dla swoich najbardziej ukochanych!

♥♥♥ 6 MIESIĘCY oglądania polskiej telewizji + DARMOWY DEKODER! ♥♥♥

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub dokonaj zamówienie online do 15 lutego.

♥ Miłość jest lepsza razem z PolskaHD ♥

Więcej

2018, Feb 09 00:00

Ogladaj online na PolskaHD

KOMEDIA  Kambodża/USA  2016 

piątek, 9 lutego CANAL+ Family (z napisami)

Opis

Ned (Bryan Cranston), nadopiekuńczy i kochający ojciec, przyjeżdża wraz z żoną i młodszym synem ze świąteczną wizytą do córki, która studiuje w college'u. Na miejscu poznaje chłopaka córki, Lairda (James Franco), sympatycznego, ale ekscentrycznego miliardera z Krzemowej Doliny. Okazuje się, że rodzina ma zatrzymać się w jego ogromnej posiadłości. Mimo starań chłopaka konserwatywny Ned wypowiada niedoszłemu zięciowi wojnę, a sytuacja szybko wymyka się spod kontroli. Komedia Johna Hamburga, reżysera "Poznaj mojego tatę" i "Poznaj moich rodziców".

Więcej

2018, Feb 09 00:00

THRILLER  Niemcy/USA  2016

piątek, 9 lutego

Opis

Nowy Jork. Zarząd firmy zajmującej się finansami wysyła jednego z pracowników, ambitnego Lockharta (Dane DeHaan), do ośrodka odnowy biologicznej w Alpach. Przebywa tam szef tej korporacji, Roland Pembroke (Harry Groener). W trakcie kuracji postanowił zrezygnować ze stanowiska. Młody mężczyzna ma przekonać go do zmiany zdania i sprowadzić z powrotem. Lockhart jedzie do lecznicy, gdzie spotyka się z wyraźną niechęcią ze strony personelu oraz lekarzy, zwłaszcza doktora Heinreicha Volmera (Jason Isaacs). Nikt nie chce wyjawić miejsca pobytu Pembroke'a. Lockhart opuszcza ośrodek, ale po drodze ma wypadek, w wyniku którego sam staje się pacjentem. Początkowo próbuje poznać okoliczności towarzyszące kolizji, ponieważ wyszedł z niej niemal bez szwanku. Jakiś czas później spotyka tajemniczą Hannę (Mia Goth). Odkrywa też, że kuracjusze otrzymali małe fiolki i piją zawarty w nich płyn. Wkrótce Lockhart poznaje mroczne sekrety lecznicy. Rozpoczyna walkę o swoje zdrowie psychiczne, a nawet - o życie.


Więcej

2018, Feb 09 00:00

FILM SF  USA  2015

sobota, 10 lutego HBO

Opis

W trzydzieści lat od pokonania Imperium Zła Galaktyce znów zagraża niebezpieczeństwo. Władzę nad nią chce przejąć Najwyższy Porządek. Aby mu w tym przeszkodzić, powstał Ruch Oporu, któremu przewodzi generał Leia Organa (Carrie Fisher). Kiedy znika jej brat, Luke Skywalker (Mark Hamill), powierza ona niebezpieczną misję na planecie Jakku swojemu najlepszemu pilotowi, Poe Dameronowi (Oscar Isaac). Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy Dameron wpada w ręce złowrogiego Kylo Rena (Adam Driver). W rozgrywkę pomiędzy Ruchem Oporu a Najwyższym Porządkiem zostają dodatkowo wplątani zbuntowany szturmowiec Finn (John Boyega) oraz Rey (Daisy Ridley) - młoda dziewczyna obdarzona niezwykłymi umiejętnościami. Reżyserem i współautorem scenariusza siódmej części sagi został J.J. Abrams (Zagubieni, Star Trek). W obsadzie pojawiły się zarówno dobrze, jak i ciągle mniej znane nazwiska: Harrison Ford, Mark Hamill, Carrie Fisher, John Boyega (Atak na dzielnicę), Daisy Ridley(Scrawl), Adam Driver, Oscar Isaac. Film, wśród innych wyróżnień, otrzymał pięć nominacji do Oscara (m.in. za muzykę Johna Williamsa, montaż oraz efekty specjalne) oraz osiem statuetek Saturna.


Więcej

2018, Feb 09 00:00

KOMEDIA MUZYCZNA  USA  2009 

sobota, 10 lutego FilmBox Extra HD

Opis

Syn żydowskich emigrantów Elliot Teichberg (Demetri Martin) pracuje jako dekorator wnętrz w Nowym Jorku. Chłopak pochodzi z nieodległego miasteczka Bethel, gdzie jego ojciec Jake (Henry Goodman) i wiecznie gderająca matka Sonia (Imelda Staunton) prowadzą niewielki motel El Monaco. Lato 1969 Elliot spędza z rodzicami i próbuje ratować ich przed bankructwem. Podczas wizyty w miejscowym banku dowiaduje się, że do końca wakacji musi spłacić zadłużenie ciążące na właścicielach pensjonatu. Niebawem okazuje się, że władze sąsiedniej osady nie wydały zgody na organizację muzycznego festiwalu dla młodzieży. Młody Teichberg postanawia wykorzystać ten fakt do własnych celów. Natychmiast kontaktuje się z promotorem imprezy, charyzmatycznym Michaelem Langiem (Jonathan Groff). Proponuje mu użyczenie motelu rodziców oraz okolicznych łąk uczestnikom festiwalu. Sąsiad Teichbergów, Max Yasgur (Eugene Levy), zgadza się wynająć swoją ziemię na potrzeby imprezy. Przygotowania do festiwalu, który przejdzie do historii jako Woodstock, ruszają pełną parą. Kilkudniowy zlot hipisów i miłośników muzyki na zawsze odmienia życie Elliota. Scenariusz inspirowany wspomnieniami Elliota Tibera.Więcej

2018, Feb 09 00:00

KOMEDIA  USA  1917

niedziela, 11 lutego FilmBox Arthouse

Opis

Charlie Chaplin w roli emigranta płynącego do Ameryki. Bohater przeżywa na statku liczne przygody, które kończą się po zejściu na ląd.

Więcej

2016, Jun 30 12:51

KOMEDIA ROMANTYCZNA, USA, 2009. We wspólne życie Dave'a (Vince Vaughn) i Ronnie (Malin Akerman) wkrada się rutyna. Pochłonięci remontem mieszkania i w Więcej

2016, Jun 30 11:33

1968, Dramat, Horror. Pełna symboli i metafor surrealistyczna wizja wewnętrznych konfliktów artysty, mającego podwójną naturę demona i anioła, artysty Więcej

2016, Jun 30 10:52

2003, Familijny, Komedia, Przygodowy. Bliźniaki Cole Martin (Cole Sprouse) i Dylan Martin (Dylan Sprouse) uwielbiają piłkę nożną. Należą do drużyny, k Więcej

2016, Jun 29 17:58

2006, Komedia romantyczna. Gray (Heather Graham) i Sam (Tom Cavanagh) to zarazem rodzeństwo i najlepsi przyjaciele. Mieszkają razem, dzielą się wspóln Więcej

2016, Jun 29 17:53

2002, Fantasy, Komedia. Śliczna Jessica (Rachel McAdams) jest gwiazdą drużyny cheerleaderek. Zarozumiała nastolatka uważa siebie za istotę doskonałą. Więcej

2016, Jun 29 17:25

2006, Komedia, Polska. Magda (Karolina Gruszka) kupuje w komisie starego mercedesa. Nie wie, że samochód został wcześniej skradziony i były właściciel Więcej

2016, Jun 29 17:18

2011, Akcja, Komedia kryminalna. Nowy Jork. Josh Kovacs (Ben Stiller) jest zarządcą luksusowego apartamentowca, zwanego The Tower. Od ponad dziesięciu Więcej

2016, Jun 21 16:17

Imagine na TVP KULTURA Ian, ociemniały instruktor orientacji przestrzennej, przybywa do lizbońskiej kliniki dla niewidomych dzieci, by nauczyć je poru Więcej

2016, Jun 20 18:01

Bocznica na TVP INFO Na bocznicy kolejowej na Półwyspie Helskim stoi rząd wagonów mocno już nadgryzionych zębem czasu, ale wciąż nadających się do uży Więcej

2016, Jun 20 17:57

Joanna na TVP 2 HD Kraków, okupacja hitlerowska. Joanna, młoda kobieta, której mąż zaginął na wojnie, znajduje w kościele siedmioletnią Różę, niemal c Więcej

2016, Jun 16 17:25

Krótka histeria czasu na TVP 1 HD Dominik Matwiejczyk nakręcił opowieść o igraszkach losu i paradoksach uczuć. Tomek, student ostatniego roku fizyki U Więcej

2016, Jun 16 17:23

Duże zwierzę na TVP 1 HD Mała, górska miejscowość, gdzieś w Polsce. Pan Sawicki, zwyczajny szanowany obywatel pewnego dnia spaceruje ulicami w towarz Więcej

2016, Jun 08 17:16

Szczęście i przypadki na TVP INFO Jednym z bohaterów zrealizowanego przeze mnie w 2014 r. filmu dokumentalnego Opowieść o "Żegocie" jest Jan Karpiński Więcej

2016, Jun 08 17:13

Jean Michel Basquiat na TVP 1 HD W ciągu swojego krótkiego życia Jean - Michel Basquiat zdążył zrewolucjonizować współczesną sztukę. Opowieść o tym, j Więcej

2016, Jun 08 17:13

Liberator na TVP 2 HD Casey Ryback to były kapitan Navy SEALs. Obecnie jest kucharzem na pancerniku USS Missouri, którym dowodzi kapitan Adams. Statek Więcej

2016, Jun 08 17:11

Obce ciało na TVP 1 HD Podczas pobytu we Włoszech Kasia poznaje Angelo i zakochuje się w nim z wzajemnością. Wkrótce jednak odkrywa w sobie powołanie Więcej

2016, Jun 07 18:21

Betar na TVP 2 HD Związek imienia Józefa Trumpeldora w skrócie Betar lub Bejtar jest niemal całkowicie nieznaną organizacją młodzieży żydowskiej, dzia Więcej

2016, Jun 07 18:18

Klinika zbrodni na TVP 1 HD Młoda prawniczka, Abby Morgan jedzie do Teksasu, żeby odnaleźć zaginioną siostrę. W mieszkaniu znajduje ulotki reklamujące Więcej

2016, Jun 07 18:13

Miasto z morza na TVP 2 HD Opowieść o pracy, przyjaźni i miłości, o wielkich nadziejach i porażkach. Ukazuje pionierski okres budowy portu gdyńskiego Więcej

2016, May 26 16:08

Zakochany anioł na PolskaHD.TV Anioł Giordano pojawił się w Krakowie w 2002 r. , kiedy powstał 1 - szy film o jego losach. Niebiański przybysz trafił Więcej

2016, May 26 16:07

Rewolwerowiec na TVP KINO HD Ostatni film Johna Wayne'a to właśnie "Rewolwerowiec" z 1976 r. Mający raka płuc aktor zagrał kowboja umierającego właśni Więcej

2016, May 26 16:06

Dwa księżyce na TVP 2 HD Adaptacja opowiadania Marii Kuncewiczowej. Ten trwający ponad 2 godz. film jest zbudowany z 17 epizodów, w których wystąpiło Więcej

2016, May 25 17:57

Beethoven 2 na TVP 1 HD Zrealizowana w 1992 r. 1 - sza komedia z cyklu o psie bernardynie podbiła kinowy rynek. Było więc jasne, że powstaną kolejne c Więcej

2016, May 25 17:57

Nic do oclenia na TVP 2 HD Humor sytuacyjny i słowny bazuje tu na animozjach i konflikcie między Francuzami i Belgami, którzy się nienawidzą i wyśmiew Więcej

2016, May 25 17:56

Znachor na TVP 1 HD Znany chirurg, profesor Wilczur, od którego odeszła żona z ukochaną córeczką, szuka zapomnienia w alkoholu. Ciężko raniony w głowę Więcej

2016, May 25 17:55

Wciąż ją kocham na TVP 2 HD Młody komandos na przepustce zakochuje się z wzajemnością w pełnej ideałów dziewczynie. Kiedy po romantycznych wakacjach J Więcej

2016, May 25 17:54

Protektor na TVP KINO HD Doświadczony policjant z Los Angeles Roland Sallinger i jego młodszy partner Trevor Johnson rozpracowują grupę narkotykowych Więcej

2016, May 25 17:54

Młyn i krzyż na TVP 1 HD Rok 1564. Władana przez arcykatolickich Habsburgów Flandria skłania się ku kalwinizmowi. Filip II Hiszpański wprowadza polity Więcej

2016, May 25 17:53

Szkoła stewardes na TVP 2 HD Komedia romantyczna, którą przyjemnie się ogląda. Jej ozdobą jest posągowa blondynka Gwyneth Paltrow. Donna Jensen mieszk Więcej

2016, May 23 19:52

Pułkownik Kwiatkowski na TVP 1 HD Akcja fimu toczy się w roku 1945. Wszechwładny UB, wspomagany przez "towarzyszy radzieckich", coraz sumienniej i sku Więcej

2016, May 23 19:51

Windykatorzy na TVP1 HD Niedaleka przyszłość, rok 2025. W kwestii kredytów niewiele się zmieniło. Nie spłacasz za samochód, bank ci go odbiera, nie sp Więcej

2016, May 19 16:09

Ranczo Wilkowyje na TVP KINO HD Do Wilkowyj nagle wraca Czerepach, który odszedł w niesławie po aferze z lokalnym radiem. Teraz, znów triumfuje, gdyż Więcej

2016, May 19 16:05

Rzeka czerwona na TVP KULTURA Klasyczna opowieść pionierska osnuta wokół autentycznego epizodu z dziejów Dzikiego Zachodu - pierwszej próby przejścia Więcej

2016, May 19 16:04

Świt żywych trupów na TVP KINO HD Akcja toczy się w Wisconsin. W domku na przedmieściach mieszka spokojna rodzina. Ana jest pielęgniarką, mąż służy w Więcej

2016, May 19 16:04

Chicago Fire na TVP INFO Severide broni się przed zarzutami Tary, sprawdzając jej przeszłość. Poznaje Claya, który zgadza się zdemaskować oszustkę. P Więcej

2016, May 19 16:02

Panny i wdowy na TVP 1 HD Epicka opowieść o losach kilku pokoleń polskiej rodziny ziemiańskiej przedstawionych z perspektywy tytułowych panien i wdów. Więcej

2016, May 18 14:34

Rocky 4 na TVP 1 HD Kolejna część przeboju kinowego o perypetiach życiowych i dalszych losach mistrza świata wagi ciężkiej Rocky'ego Balboa. Sylvester Więcej

2016, May 18 14:33

Piła 7 na TVP KINO HD Horror. Toczy się brutalna walka nad dziedzictwem Jigsawa. Ludzie, którym udało się przeżyć śmiertelną grę, tworzą grupę wsparci Więcej

2016, May 18 14:33

Zmruż oczy na TVP 2 HD 10 - letnia dziewczynka ucieka ze swego nowobogackiego domu, od wiecznie zajętych rodziców i znajduje schronienie u byłego kore Więcej

2016, May 10 19:44

Brylanty pani Zuzy na TVP KINO HD Zuza, szefowa gangu przestępców, ginie w nie do końca wyjaśnionych okolicznościach. Szajka jednak działa nadal. Krzy Więcej

2016, May 10 19:44

Domy przyszłości - 2 na TVP 1 HD Wśród polskich domów jednorodzinnych można znaleźć prawdziwe perełki architektoniczne: domy nowatorskie, inteligentne Więcej

2016, May 10 19:43

Okrasa łamie przepisy - Różne smaki wieprzowiny z grilla Każdy odcinek cyklu jest poświęcony ściśle określonemu tematowi, regionalnej specjalności. Ek Więcej

2016, May 10 19:42

Kino nocne - We mgle na TVP 1 HD Zachodnie rubieże Związku Radzieckiego. Jest rok 1942. Na terenie okupowanym przez Niemców, miejscowi partyzanci prow Więcej

2016, May 06 17:22

Bankomat na TVP 1 HD Po imprezie bożonarodzeniowej w swojej firmie troje znajomych z pracy wychodzi razem z przyjęcia. Najpierw David proponuje urocze Więcej

2016, May 06 17:21

Matka swojej matki na TVP 1 HD Młoda maturzystka Alicja ma wspaniały dom, kochającą matkę, wspaniałe perspektywy na przyszłość. Nagle jej świat zostaj Więcej

2016, May 05 19:12

Kronikarz czasu wojny na TVP KINO HD Pod koniec lat 60. w Wisznicach, nauczyciel historii miejscowego liceum tworzy izbę pamięci. Do jego rąk trafia n Więcej

2016, May 05 19:10

Sonda 2 na TVP 1 HD Korek uliczny to jak płynąca strużką woda. Trzeba się starać, żeby przepływ był niezaburzony. Sposobów na ograniczenie korków jest Więcej

2016, Apr 28 19:46

Most na Renie na TVP 2 HD Jest luty 1945 roku, ostatnie dni II wojny światowej. Niemiecki generał Von Brock otrzymuje rozkaz wysadzenia w powietrze je Więcej

2016, Apr 25 16:27

Kino nocne - Remake na TVP 1 HD Film o wojnie, miłości, nienawiści i o zwykłych ludziach uwięzionych w piekle oblężonego Sarajewa 27 kwietnia 2003 rok Więcej

2016, Apr 25 14:48

Sztuczki na TVP KINO HD "Sztuczki" to drobne gry z losem, jakie uprawia para bohaterów, usiłując wpłynąć na bieg wydarzeń. Nie są interesowni: raz owe Więcej

2016, Apr 25 14:45

Stażyści na TVP 1 HD Dwaj sprzedawcy w średnim wieku, Nick i Billy, zostają zwolnieni z pracy. Nie mogą znaleźć posady w swoim zawodzie, postanawiają Więcej

2016, Apr 25 14:45

Zmruż oczy na TVP KINO HD 10 - letnia dziewczynka ucieka ze swego nowobogackiego domu, od wiecznie zajętych rodziców i znajduje schronienie u byłego k Więcej

2016, Apr 22 17:07

Sonda 2 na TVP KINO HD Odc. "Energia przyszłości". Zielone źródła energii rozwiążą wszystkie problemy ludzkości - mówią jedni. To drogie fanaberie - t Więcej

2016, Apr 22 17:05

Martwa cisza na TVP 1 HD Nieoczekiwane zwroty akcji, rosnące napięcie, poczucie strachu w filmie Jamesa Wana, który zaistniał w branży jako twórca hor Więcej

2016, Apr 22 16:24

Sala samobójców na TVP 2 HD Dominik jest tuż przed maturą, uczy się dobrze. Bogaci rodzice zapewniają mu dostatnie życie. Podczas imprezy z przyjaciół Więcej

2016, Apr 21 16:52

Okrasa łamie przepisy na TVP INFO - Żołnierskie dzieje ziemniaka Każdy odcinek cyklu jest poświęcony ściśle określonemu tematowi, regionalnej specjaln Więcej

2016, Apr 21 16:48

Wolność na TVP 2 HD Historia niewolnika Samuela Woodwarda, który w 1856 r. wraz z rodziną próbuje przedostać się z plantacji w Richmond do Kanady. Kor Więcej

2016, Apr 21 16:47

GoodBye America na TVP INFO Goodbye America, w której nigdy nie będę. Tak brzmią słowa refrenu jednej z najpopularniejszych rosyjskich piosenek rockow Więcej

2016, Apr 21 16:35

W tyle wizji na TVP KINO HD Program publicystyczno - satyryczny, stanowiący codzienne podsumowanie wydarzeń przez grupę czołowych satyryków i felieton Więcej

2016, Apr 20 17:37

Zagadkowy władca Peru na TVP KULTURA Film dokumentalny o starożytnym Peru. Archeolodzy znajdują starożytny grobowiec, bogato wyposażony, postanawiają Więcej

2016, Apr 20 17:37

Dzieci i ryby na TVP KINO HD Porzucona przez męża Anna prowadzi świetnie prosperującą agencję reklamową i wychowuje dorastającą córkę Marysię. Nieocze Więcej

2016, Apr 20 17:36

Liberator 2 na TVP 1 HD Casey Ryback był niegdyś chlubą amerykańskich marines. Dziś jest restauratorem. Casey podróżuje Grand Continental na wakacje z Więcej

2016, Apr 20 17:34

Hell na TVP KINO HD Katastroficzna wizja naszej planety w niedalekiej przyszłości. Utrzymane w tonacji sepii, przejaskrawione zdjęcia sugestywnie odda Więcej

2016, Apr 20 17:34

Po prostu na TVP INFO Autorski program Tomasza Sekielskiego o charakterze publicystyczno - reporterskim, w którym są omawiane najważniejsze tematy spo Więcej

2016, Apr 20 17:34

Ziemia obiecana na TVP 1 HD Adaptacja powieści Władysława Reymonta była ogromnym przedsięwzięciem produkcyjnym i została zrealizowana w rekordowym tem Więcej

2016, Apr 20 17:33

Kino nocne - Uwikłanie na TVP 2 HD Trzymający w napięciu kryminalny film z misternie budowaną intrygą i wątkami: politycznym i miłosnym. Podstawą scen Więcej

2016, Apr 19 17:03

Weiser na TVP KINO HD Film psychologiczny o tajemnicy dzieciństwa, które jest magicznym ale też najbardziej bolesnym okresem życia i o próbie dotarcia Więcej

2016, Apr 19 17:02

Portrety - Bill Viola na TVP 2 HD Film dokumentalny o Billu Violi, amerykańskim artyście specjalizującym się w sztuce video i instalacjach wizulano - Więcej

2016, Apr 19 17:01

Fryderyk 2016 na TVP 1 HD – gala wręczenia Nagród Akademii Fonograficznej W Teatrze Polskim w Warszawie odbędzie się 20 kwietnia 2016 roku XXII Gala w Więcej

2016, Apr 19 16:43

Hawana - sztuka ruin na TVP KINO HD Urok Hawany kryje się w poetyce tynku odpadającego z jej budynków. Nieremontowane od lat, niegdyś przepiękne, dziś Więcej

2016, Apr 18 17:46

Zakonnica w przebraniu na TVP 2 HD Znaczna część akcji toczy się w klasztorze, ale zadbano o to, by nie urazić niczyich uczuć religijnych. Bohaterka D Więcej

2016, Apr 18 17:44

Bez odwrotu na TVP 2 HD Amelia prowadzi blog zachęcający kobiety, by nie tolerowały przemocy w swych związkach, co przyniosło jej sławę i fortunę. Ale Więcej

2016, Apr 15 16:16

Trzeci punkt widzenia na TVP 1 HD Program jest swoistym filozoficznym spojrzeniem na wydarzenia mijającego tygodnia, ze szczególnym wskazywaniem i omó Więcej

2016, Apr 15 16:15

Paweł i Gaweł na TVP KINO HD Fabuła komedii została zaczerpnięta ze znanej bajki Aleksandra Fredry. Głównymi bohaterami filmu są Paweł Gawlicki i Gawe Więcej

2016, Apr 15 16:14

Sonda 2 na TVP HD2 Odcinek Globalna wioska Telefony/Interenet. Wbrew pozorom to nie na satelitach, ale podmorskich kablach opiera się sieć komunikacyj Więcej

2016, Apr 15 16:13

Imagine na TVP KULTURA Ian, ociemniały instruktor orientacji przestrzennej, przybywa do lizbońskiej kliniki dla niewidomych dzieci, by nauczyć je poru Więcej

2016, Apr 15 16:12

Psy 2. Ostatnia krew na TVP 2 HD Akcja "Psów 2" rozpoczyna się w momencie, gdy po 4 latach spędzonych za kratkami Maurer wychodzi na wolność. Zostaje Więcej

2016, Mar 25 19:06

Kangur Dundee na TVP 1 HD Historia człowieka, który poświęcił większość dorosłego życia na ratowanie osieroconych kangurzątek. Mieszka w budce na aust Więcej

2016, Mar 25 19:06

Trzeci punkt widzenia na TVP 2 Program jest swoistym filozoficznym spojrzeniem na wydarzenia mijającego tygodnia, ze szczególnym wskazywaniem i omówie Więcej

2016, Mar 25 19:05

Pan Hoppy i żółwie na TVP 1 HD Adaptacja opublikowanej w 1990 r. powieści dla dzieci, bryyjskiego pisarza Roalda Dahla Esio Trot. Bohaterem filmu jest Więcej

2016, Mar 25 19:02

Snajper na TVP KINO HD "To film dla ludzi o mocnych nerwach" - pisała o "Snajperze" branżowa prasa. Kasowe dzieło z elementami thrillera, dramatu psyc Więcej

2016, Mar 24 18:48

Karol na TVP 2 Animowana opowieść o życiu i pontyfikacie papieża Polaka skierowana do najmłodszych widzów. Więcej

2016, Mar 24 18:47

Złote runo na TVP INFO W prześmiewczej interpretacji reżysera, Argonauci zostali odheroizowani i sprowadzeni do roli cwaniaków, którym przemyt ma otwo Więcej

2016, Mar 24 18:46

Z dalekiego kraju na TVP KULTURA Film biograficzy o życiu Karola Wojtyły. Akcja rozpoczyna się w latach 20. Mały Karol uczestniczy w uroczystości Drog Więcej

2016, Mar 24 18:46

Pan Hoppy i żółwie na TVP 1 HD Adaptacja opublikowanej w 1990 r. powieści dla dzieci, bryyjskiego pisarza Roalda Dahla Esio Trot. Bohaterem filmu jest Więcej

2016, Mar 24 18:45

Bezprawie na TVP KINO HD Film zrealizowany w malowniczych plenerach kanadyjskiej prowincji. Film ma wszystkie cechy klasycznego westernu i wyraża tęsk Więcej

2016, Mar 24 18:05

Goldeneye na TVP HD 2 Partnerką Bonda została tym razem "polska Szwedka" Izabella Scorupco. Rosyjski generał i Gruzinka, były pilot bojowy, wykradają Więcej

2016, Mar 03 19:02

Złoto dezerterów na TVP 2 HD Oprócz kpiny z naszych narodowych przywar film stanowi głównie pochwałę odwagi i poświęcenia nie w imię podniosłych haseł Więcej

2016, Mar 03 18:54

Bez alibi na TVP 1 HD (NO ALIBI) Film sensacyjny, 90 min, USA 2000 Reżyseria: Bruce Pittman Scenariusz: Ivan Kane, John Schafer Występują: Dean Cain, Więcej

2016, Mar 03 18:53

Lincz na TVP HD 2 Film przedstawia rzeczywiste wydarzenia z 1 VII 2005 r. We Włodowie, eżącej ok. 35 km od Olsztyna zostaje zabity 60 - letni mężczyzn Więcej

2016, Mar 01 19:54

3 x Kolski - Jasminum na TVP 2 HD Akcja filmu rozgrywa się głównie w ubogim klasztorze mającym długą, bo sięgającą XVII w. historię i swoją własną, wc Więcej

2016, Feb 22 17:09

Złoty pociąg na TVP KULTURA Historia i poszukiwanie pociągu zaginionego podczas II wojny światowej. Miał wyjechać z oblężonego Wrocławia w stronę Wałb Więcej

2016, Feb 22 17:08

Coś dla Ciebie na TVP INFO Bezrobocie? Brak mieszkania? Czy te problemy są bliskie także widzom? Pokazujemy, gdzie szukać pomocy, jak się o nią zwróci Więcej

2016, Feb 22 17:08

Zabawa w chowanego na TVP 1HD Stanley Mazur wraca z Ameryki do Polski. Odnajduje kolegę z młodości. Wspominają dawne lata, dokonują podsumowania swoic Więcej

2016, Feb 22 15:58

Czarny cadillac na TVP 1 HD Życie Toma i Elizabeth układa się jak najlepiej. Są młodym, kochającym się małżeństwem, marzą o dziecku, mieszkają w Las V Więcej

2016, Feb 22 15:58

Chloe na TVP 2 HD Główne postaci filmu to: podejrzewany o zdradę mąż, żona i luksusowa prostytutka. Catherine i David są małżeństwem z długoletnim sta Więcej

2016, Feb 19 15:36

Zaplątani na TVN 1 HD Animacja pełnometrażowa studia Walta Disneya. Flynn, uroczy awanturnik ścigany przez rozbójników, znajduje schronienie w opuszcz Więcej

2016, Feb 19 15:35

Fuks na PolskaHD.TV Bohater filmu, Aleks, w dniu swoich 18 urodzin postanawia wyrównać rachunki ze światem. Chce zemścić się na mężczyźnie, który skrz Więcej

2016, Feb 19 15:33

Jesteś Bogiem na TVP KINO HD Oparta na faktach historia powstania hiphopowej grupy Paktofonika zdobyła aplauz widzów i duże uznanie krytyki. Film otwi Więcej

2016, Feb 19 15:33

Królowie nocy na PolskaHD.TV Nocne życie, nieczyste interesy, rosyjska mafia - na tym tle rozgrywa się konflikt dwóch braci, z których jeden, menadżer Więcej

2016, Feb 18 16:27

Mistyfikacja na TVP 1 HD W historii literatury i sztuki zapisał się jako Witkacy. Stanisław Ignacy Witkiewicz, autor powieści i dramatów, malarz, foto Więcej

2016, Feb 16 16:36

Sala nr 6 na TVP 1 HD Akcja filmu toczy się w 1901 roku w prowincjonalnym miasteczku na peryferiach królestwa. Młody człowiek z zawodu egzekutor sądow Więcej

2016, Feb 16 16:36

Jasminum na TVP INFO Akcja filmu rozgrywa się głównie w ubogim klasztorze mającym długą, bo sięgającą XVII w. historię i swoją własną, wciąż żywą lege Więcej

2016, Feb 16 16:35

Jan Józef Lipski na TVP 2 HD Jan Józef Lipski - polski krytyk i historyk literatury, publicysta, socjalistyczny działacz polityczny, mason, przez dług Więcej

2016, Feb 16 16:34

GoodBye America na TVP 2 HD Goodbye America, w której nigdy nie będę. Tak brzmią słowa refrenu jednej z najpopularniejszych rosyjskich piosenek rockow Więcej

2016, Feb 16 16:34

Kino relaks - Cała ona na TVP INFO Uczennica klasy maturalnej uchodzi wśród rówieśników za dziwaczkę. Nosi szpecące ubrania i okulary, stroni od ludz Więcej

2016, Feb 16 16:33

Kino relaks - Cała ona na TVP INFO Uczennica klasy maturalnej uchodzi wśród rówieśników za dziwaczkę. Nosi szpecące ubrania i okulary, stroni od ludz Więcej

2016, Feb 16 16:32

Pieśń dla Rebeki na TVP INFOLaura wraca do domu na pogrzeb swojej najlepszej przyjaciółki Rebeki. Jest to na małej, odległej wyspie. Jakub wraz z przy Więcej

2016, Feb 11 18:41

Jasne błękitne okna na TVP 1 Wzruszająca i nostalgiczna, a także miejscami zabawna, opowieść o 2 przyjaciółkach z dzieciństwa, które los znów połączył Więcej

2016, Feb 11 18:40

Osaczeni na TVP KINO HD Kino sensacji o wielkich kradzieżach i przekrętach, pełne zaskakujących zwrotów akcji. Na planie spotkały się światowe gwiazdy Więcej

2016, Feb 11 18:39

Soulowi bracia na TVP 1 HD Ddwaj legendarni muzycy soulowi, Louis Hinds i Floyd Henderson, niegdyś grali w jednym zespole. Ich drogi jednak się rozesz Więcej

2016, Feb 11 18:38

Siła przewiercania na TVP HD KINO Bohater filmu, prof. Jerzy Regulski tytułową siłę wykazywał przez całe życie, a szczególnie mu się przydała, gdy Tad Więcej

2016, Feb 10 16:01

Hi way na TVP1 HD Dwaj filmowcy nieudacznicy: reżyser Jaco i operator Pablo wyruszają z Katowic do stolicy, żeby wykonać drobną chałturę - mają nakręc Więcej

2016, Feb 10 15:58

Bitnicy na TVN 2 HD Film o amerykańskich pisarzach, którzy w latach 50. zmienili historię literatury, odrzucając wszelkie konwenanse literackie. Twórc Więcej

2016, Feb 10 15:58

To ja, złodziej na TVP HD 16 - letni Piotrek i jego o 5 lat młodszy kolega nigdy nie zaznali spokoju. Pochodzą z pijackich, rozbitych rodzin. Wychowuj Więcej

2016, Feb 05 15:53

Radość nam nastała na TVP INFO Reportaż przybliży prawosławne zwyczaje związane z okresem przed Bożym Narodzeniem i obchodzeniem świąt. Będzie zarówno Więcej

2016, Feb 05 15:53

Beethoven na TVP KINO HD Demoniczny weterynarz dr Varnick, wysyła nocą swoich ludzi na poszukiwanie psich szczeniąt, które mają mu posłużyć do pseudon Więcej

2016, Feb 05 15:51

Plan doskonały na TVP 1 Grupa przestępców opanowuje jeden z wielkich banków na Wall Street. Tę historię opowiada niejaki Dalton Russell, który siedzi Więcej

2016, Feb 05 15:51

Sting - The Last Ship na TVP HD 2 Relacja z koncertu występu Stinga w Nowym Jorku. Nagranie z 2 X 2013 r. w nowojorskim The Public Theater. "The Last Więcej

2016, Feb 05 15:50

Tylko strach na TVP 1 Katarzyna Sosnowska, dziennikarka telewizyjna, piła przez 7 lat. Od roku jest abstynentką. Chodzi na spotkania Klubu AA. Mimo że Więcej

2016, Feb 03 12:19

Na szlaku kawy na TVP INFO Dziennikarz i podróżnik Simon Reeve rusza do kraju, który jest potęgą na światowym rynku kawy. Nie chodzi o Kolumbię, Brazy Więcej

2016, Feb 03 12:19

Sądny dzień na TVP KINO HD Kevin jest złodziejem. Pewnej nocy, gdy napada na willę bogatego milionera, zostaje złapany na gorącym uczynku. Bogacz zab Więcej

2016, Feb 03 12:19

Psy na TVP 1 Franc Maurer, 35 - letni ubek, mąż córki byłego wiceministra i członka Biura Politycznego, staje przed komisją weryfikacyjną. Ocena służb Więcej

2016, Feb 03 12:18

Towarzysz Generał na TVP KINO HD Film biograficzny o gen. Jaruzelskim na całej drodze jego zawodowej kariery, od zesłania na Syberię przez karierę w P Więcej

2016, Feb 03 12:17

Tu stoję... na TVP 1 Losy Jerzego Jachowicza, dziennikarza "Gazety Wyborczej". W latach 80. dążył do wyjaśnienia okoliczności morderstw księdza Zycha Więcej

2016, Jan 25 19:34

Przygody Joanny na TVP INFO Filmy Anny Sokołowskiej z reguły poruszają problematykę dziecięcą i młodzieżową. Ich najmocniejszą stroną są zwykle bardzo Więcej

2016, Jan 25 19:29

Rajska jabłoń na TVP KINO HD Początek lat 20. Kwiryna i Roman są małżeństwem i razem prowadzą sklep. Amelka została żoną bogatego aptekarza. Bronka pr Więcej

2016, Jan 25 19:29

Mikromusic w Eterze na TVP 2 HD Koncert zespołu Mikromusic, zarejestrowany w klubie "Eter" we Wrocławiu 22 maja 2011 roku. Zespół z Wrocławia charakte Więcej

2016, Jan 20 16:14

Cyrk Columbia na TVP 2 HD Laureat Oscara z 2002 roku za "Ziemię niczyją", Danis Tanović, powraca z nowym filmem. Akcja koncentruje się na historii męż Więcej

2016, Jan 20 16:12

Kocham kino - Joanna na TVP KINO HD Kraków, okupacja hitlerowska. Joanna, młoda kobieta, której mąż zaginął na wojnie, znajduje w kościele siedmioletn Więcej

2016, Jan 20 16:11

Gra na TVP KINO HD Dobiegający pięćdziesiątki Nicholas Van Orton, jest zamożnym biznesmenem z San Francisco. Wielkie bogactwo nie przyniosło mu jednak Więcej

2016, Jan 20 16:10

Duże zwierzę na TVP 2 HD Mała, górska miejscowość, gdzieś w Polsce. Pan Sawicki, zwyczajny szanowany obywatel pewnego dnia spaceruje ulicami w towarzy Więcej

2016, Jan 19 17:17

Krótka histeria czasu na TVP KULTURA Dominik Matwiejczyk nakręcił opowieść o igraszkach losu i paradoksach uczuć. Tomek, student ostatniego roku fizyk Więcej

2016, Jan 19 16:58

Złoto dezerterów na TVP KINO HD Oprócz kpiny z naszych narodowych przywar film stanowi głównie pochwałę odwagi i poświęcenia nie w imię podniosłych ha Więcej

2016, Jan 19 16:57

Wybór Hanny na TVP 2HD Film dokumentalny. 12 - letnia Hannah Jones ma poważną wadę serca, która uniemożliwia jej normalne życie i grozi przedwczesną ś Więcej

2016, Jan 13 16:32

Umarłem, aby żyć na TVP 1 Leopold Wójcik zostaje aresztowany przez gestapo i osadzony w Pawiaku. Obawiając się, że nie wytrzyma kolejnego przesłuchani Więcej

2016, Jan 13 16:32

Kocham kino - Papusza na TVP 2 HD Oparta na faktach dramatyczna historia pierwszej romskiej poetki, kobiety świadomej swojego autorskiego głosu. Pierw Więcej

2016, Jan 13 16:30

Minęła 20ta na TVP 2 HD Główny program publicystyczny wieczoru. Podsumowanie najważniejszych informacji dnia. Rozmowy z uczestnikami wydarzeń, z ekspe Więcej

2016, Jan 12 14:30

Braciszek na TVP 2HD Pierwowzorem postaci Braciszka jest sługa boży, franciszkanin, brat Alojzy Kosiba - "Alojzeczek", kwestarz i jałmużnik żyjący w l Więcej

2016, Jan 12 14:29

Cała zima bez ognia na TVP KINO HD Jean i Laura Rochardowie mieszkają na wsi w górach. Oboje przeżyli niedawno wielką tragedię: w pożarze stajni zginę Więcej

2016, Jan 12 14:28

Po prostu na TVP 2 Autorski program Tomasza Sekielskiego o charakterze publicystyczno - reporterskim, w którym są omawiane najważniejsze tematy społec Więcej

2015, Dec 30 19:39

Błękitna fala na TVP INFO Anne Marie pracuje jako pokojówka w luksusowym hotelu na Hawajach, opiekuje się 14 - letnią siostrą Penny od czasu, gdy rodz Więcej

2015, Dec 30 19:36

Bliźniacy na TVP 1 Julius Benedict jest tworem eksperymentu genetycznego zmierzającego do wykreowania doskonałej istoty ludzkiej. Ma 6 genetycznych oj Więcej

2015, Dec 30 19:36

Pretty Woman na TVP 2 Milioner zauroczony wrażliwą i delikatną Vivien postanawia wynająć ją na cały tydzień swego służbowego pobytu w Los Angeles jako Więcej

2015, Dec 28 18:04

Pan Lazhar na TVP HD Pan Lazhar jest wzruszającą, pełną ciepła i subtelnego humoru opowieścią o grupie uczniów szkoły podstawowej, przedwcześnie zmusz Więcej

2015, Dec 28 18:02

Dzika lokatorka na TVP HD Odrzucony przez narzeczoną Newton Davis znajduje pocieszenie w ramionach przypadkowo poznanej kelnerki. Przygoda na jedną no Więcej

2015, Dec 28 18:02

Na dobre i złe na TVP KINO HD Nowojorczycy Brad i Caroline Sextonowie osiągnęli w życiu sukces finansowy. Właściciele świetnie prosperującego imperium Więcej

2015, Dec 28 18:02

Kino nocne - We mgle na TVP 2 HD Zachodnie rubieże Związku Radzieckiego. Jest rok 1942. Na terenie okupowanym przez Niemców, miejscowi partyzanci prow Więcej

2015, Dec 24 17:52

Noc Świętego Mikołaja na TVP 1 Bohaterowie to dwaj więźniowie: góral Jędruś i Lucjan, kolega z tej samej celi. Dostają jednodniową przepustkę, by w st Więcej

2015, Dec 24 17:51

Junior na TVP KINO HD Bohater filmu jest w ciąży. Zmienia się nie tylko fizycznie, ale i psychicznie, łagodnieje, staje się przyjazny wobec innych, a Więcej

2015, Dec 24 17:50

Holiday na TVP KINO HD Romantyczny film o perypetiach dwóch zupełnie obcych sobie młodych kobiet, Angielki i Amerykanki, które w jednym czasie przeżyw Więcej

2015, Dec 24 17:40

Urbi et Orbi - transmisja błogosławieństwa z Watykanu na TVP INFO Transmisja uroczystego błogosławieństwa Urbi et Orbi (Miastu i Światu), wygłaszanego Więcej

2015, Dec 24 17:40

Abba. Film na TVP KINO Film został nakręcony w 1977 roku. Opowiada o podróży grupy ABBA po Australii. Zrealizował go Lasse Hallstrom, który wyreżyser Więcej

2015, Dec 24 17:39

Pan i pani Kiler na TVP 1 Romantyczna historia z elementami kina sensacyjnego. Bohaterka filmu to młoda dziewczyna, która przeżywa zawód miłosny. Nie Więcej

2015, Dec 23 19:12

Mamo, kocham cię na TVP 2 Drugi film w karierze młodego łotewskiego reżysera Janisa Nordsa (1983) opowiada o nierozumianym przez nikogo 13 - letnim Ra Więcej

2015, Dec 23 19:11

Rodzinka Robinsonów na TVP KINO HD Lewis ma 12 lat i jest genialnym wynalazcą. Właśnie zbudował maszynę pamięci, dzięki której pozna historię swojej r Więcej

2015, Dec 23 19:10

Auta 2 na TVP KINO HD Zrealizowany w technologii 3D film był odpowiedzią na kasowy przebój "Auta" z 2006 r. Podobnie jak poprzednik, "Auta 2" również Więcej

2015, Dec 23 19:10

Latająca maszyna na TVP 1 Wiecznie zapracowana londyńska bizneswoman Georgie postanawia zabrać swoje dzieci na koncert światowej sławy pianisty, grają Więcej

2015, Dec 23 19:09

Pan i pani Kiler na TVP HD1 Romantyczna historia z elementami kina sensacyjnego. Bohaterka filmu to młoda dziewczyna, która przeżywa zawód miłosny. Ni Więcej

2015, Dec 23 19:09

Strażnicy skarbu na TVP HD2 Archeolog Victoria Carter wraz z międzynarodową ekipą prowadzi wykopaliska na pustynnych terenach południowej Jordanii. Po Więcej

2015, Dec 18 13:13

Dzień dobry w sobotę na TVP INFO Magazyn studyjno - filmowy emitowany w stylu telewizji śniadaniowej przeznaczony dla tych, którzy mieszkają poza wiel Więcej

2015, Dec 18 13:11

Krzyk na TVP KINO HD Film z pogranicza thrillera, horroru i pastiszu tych gatunków. Choć niepozbawiony scen humorystycznych, do ostatniej sceny trzyma Więcej

2015, Dec 18 13:10

Córy szczęścia na TVP KINO HD Główną bohaterką jest Natasza, nauczycielka angielskiego w prowincjonalnym rosyjskim miasteczku. Jej mąż niedawno straci Więcej

2015, Dec 18 13:10

Pamięć absolutna na TVP 1 Ekranizacja prozy Philipa K. Dicka, autora książek sf. Prosty robotnik zamieszkuje miasto na Ziemi niedalekiej przyszłości. Więcej

2015, Dec 15 19:55

Nowe życie na TVP 2 Marcin Chrząszcz, z zamiłowania pszczelarz, jest młodym aktywnym pastorem w zborze Chrześcijan Baptystów w Olsztynku. Wspólnie z p Więcej

2015, Dec 15 19:54

Hi way na TVP 1 Dwaj filmowcy nieudacznicy: reżyser Jaco i operator Pablo wyruszają z Katowic do stolicy, żeby wykonać drobną chałturę - mają nakręcić Więcej

2015, Dec 15 19:53

Dziki Bałtyk na TVP HD Bałtyk przez wieki był postrzegany jako morze wewnętrzne. Traktowany jako szlak komunikacyjny i miejsce zdobywania pożywienia, Więcej

2015, Dec 15 19:51

Historia Qiu Ju na TVP 1 Zhang Yimou znów przełamuje chińskie tabu. Tym razem za sprawą ciężarnej chłopki, która w poszukiwaniu sprawiedliwości, przem Więcej

2015, Dec 15 19:50

Cold Creek Manor na TVP 1 W filmie zwraca uwagę niepokojąca atmosfera, właśnie rosnące napięcie jest motorem napędowym akcji, rozgrywającej się w star Więcej

2015, Dec 15 19:50

Jedna scena - Miłość na TVP 2 Opowieść o skomplikowanych relacjach małżeńskiej pary trzydziestolatków, którzy, jak się wkrótce okaże, tylko pozornie ż Więcej

2015, Dec 15 19:49

Panoptykon na TVP KINO HD Głowny bohater kończy studia. Pozostaje mu tylko napisać pracę magisterską. W akademiku nie ma do tego warunków, więc chce w Więcej

2015, Dec 09 14:25

Pajęczarki na TVP KINO Dwie siostry wynajmują pokoik u starszej pani. Ewa, studentka AWF, jest całkowicie pochłonięta treningami i wyjazdem ze sportow Więcej

2015, Dec 09 14:21

Kino nocne - Mistrz na TVP 1 Bohaterem jest Rosjanin w średnim wieku, Aleksander Sapałow, dyplomowany mistrz sztuki cyrkowej, jak się przedstawia, ale Więcej

2015, Dec 09 14:21

Sekrety i grzeszki na TVP 2 Biznesmen Ronny i genialny mechanik Nick to przyjaciele i partnerzy w interesach. Pracują właśnie nad intratnym projektem. Więcej

2015, Dec 03 16:06

Psy na PolskaHD.TV Franc Maurer, 35 - letni ubek, mąż córki byłego wiceministra i członka Biura Politycznego, staje przed komisją weryfikacyjną. Ocena Więcej

2015, Nov 25 19:51

Sztuczki na TVP 1 "Sztuczki" to drobne gry z losem, jakie uprawia para bohaterów, usiłując wpłynąć na bieg wydarzeń. Nie są interesowni: raz owe sztuc Więcej

2015, Nov 25 19:49

Tempo na TVP KINO Mocny thriller o zdradzie, podejrzeniach, zemście i morderstwie. Film otwiera scena ucieczki trojga bohaterów ulicami Paryża. Ich au Więcej

2015, Nov 25 19:49

Kocham kino - Chloe na TVP HD Główne postaci filmu to: podejrzewany o zdradę mąż, żona i luksusowa prostytutka. Catherine i David są małżeństwem z dłu Więcej

2015, Nov 25 19:21

To ja, złodziej na TVP 1 16 - letni Piotrek i jego o 5 lat młodszy kolega nigdy nie zaznali spokoju. Pochodzą z pijackich, rozbitych rodzin. Wychowuje Więcej

2015, Nov 25 17:43

Kino nocne - Trzeci na TVP HD Paweł i Ewa są typowymi przedstawicielami młodego pokolenia, która realizuje swoje ambicje: on jest oddany bez reszty sw Więcej

2015, Nov 24 15:43

Dzieci i ryby na TVP HD Porzucona przez męża Anna prowadzi świetnie prosperującą agencję reklamową i wychowuje dorastającą córkę Marysię. Nieoczekiwan Więcej

2015, Nov 24 15:41

Zabiłam, aby żyć na TVP 2 Film zrealizowany na podst. książki Alexandry Lange Acquittee "Je l'ai tu pour ne pas mourir". 33 - letnia matka czwórki dzi Więcej

2015, Nov 19 15:22

Ranczo Wilkowyje na TVP 2 Do Wilkowyj nagle wraca Czerepach, który odszedł w niesławie po aferze z lokalnym radiem. Teraz, znów triumfuje, gdyż przyby Więcej

2015, Nov 19 15:21

Tajemnica Jasnej Góry na TVP 1 O Jasnej Górze i jej tajemnicach opowie paulin o. Jerzy Tomziński, najstarszy zakonnik żyjący w klasztorze, legenda pol Więcej

2015, Nov 19 15:20

Skyfall na TVP 2 Akcja filmu koncentruje się na śledztwie w sprawie ataku na siedzibę MI6. Sytuacja wygląda dramatycznie, M jest zmuszona przenieść dz Więcej

2015, Nov 19 15:20

Wszystko w porządku na TVP HD Bohaterowie filmu to z pozoru idealne małżeństwo z dwojgiem nastoletnich pociech. Mieszkają w ładnym domu w Kalifornii. Więcej

2015, Nov 17 17:20

Pełnosprawni na TVP INFO Świat, w którym żyją niepełnosprawni nie jest światem hermetycznie zamkniętym. Oni też mają swoje problemy, troski i oczywiśc Więcej

2015, Nov 17 17:19

Cud w Mediolanie na TVP 1 Baśniowa opowieść, której główny wątek koncentruje się na Toto. Jako niemowlę został znaleziony w kapuście przez starą pannę Więcej

2015, Nov 17 17:18

Złote runo na TVP KINO W prześmiewczej interpretacji reżysera, Argonauci zostali odheroizowani i sprowadzeni do roli cwaniaków, którym przemyt ma otwo Więcej

2015, Nov 16 18:06

Sabotaż na TVP HD Jeden z pierwszych thrillerów Hitchcocka z okresu amerykańskiego. Bohaterem filmu jest pracownik fabryki samolotów w Los Angeles, kt Więcej

2015, Nov 16 18:05

Bruno Schulz na TVP2 Bruno Schulz - po 120 latach od urodzin i ponad 70 lat po śmierci - należy do grona najbardziej znanych i inspirujących twórców p Więcej

2015, Nov 16 18:05

Znak na TVP KINO Kino akcji z elementami science fiction. Były żołnierz Chad Turner zgadza się, by wszczepiono mu biometryczny chip (znak bestii), umo Więcej

2015, Nov 16 18:04

Dekalog - Jeden na TVP KINO "Dekalog" trudno nazwać serialem. Nie ma tu ciągłości zdarzeń, akcji, różni są bohaterowie. We wszystkich częściach jest t Więcej

2015, Nov 16 18:04

Operacja Samum na TVP HD Wariacja na temat autentycznych wydarzeń. Chodzi o ujawnioną przez "Washington Post" brawurową akcję polskiego wywiadu w Irak Więcej

2015, Nov 12 17:22

Sztuczki na TVP HD "Sztuczki" to drobne gry z losem, jakie uprawia para bohaterów, usiłując wpłynąć na bieg wydarzeń. Nie są interesowni: raz owe sztu Więcej

2015, Nov 12 17:20

Gala French Touch 2015 na TVP HD Smaki, moda, kultura. Na przełomie września i października trwa w Polsce francuskie święto French Touch. Jego kulmina Więcej

2015, Nov 12 17:19

Quantum of Solace na TVP 2 Dwudziesta druga odsłona przygód legendarnego agenta Jamesa Bonda. Akcja Quantum of Solace zaczyna się tuż po zakończeniu C Więcej

2015, Nov 10 15:31

Ciekawski George 2 na TVP HD Nowe przygody rozbrykanej małpki George, która nadal mieszka z Tedem w jego domu. Jest lubiana przez sąsiadów, gazeciarza Więcej

2015, Nov 10 15:31

Tygrysy murawy na TVP 2 Komedia familijna w doborowej obsadzie, opowiadająca o miłośnikach futbolu i zaciekłej rywalizacji na boisku. Phil Weston dora Więcej

2015, Nov 10 15:30

Ryś i spółka na TVP KINO Fabuła urokliwej animowanej historyjki została osnuta wokół perypetii grupki zwierząt z parku narodowego, które próbują ratow Więcej

2015, Nov 10 15:30

Cudze szczęście na TVP 1 8 - letni Tomek, syn Anny i Pawła, ulega wypadkowi. Dziecku potrzebna jest krew. Gdy ojciec chce mu ją oddać okazuje się, że Więcej

2015, Nov 10 15:29

Miasto z morza na TVP 2 Opowieść o pracy, przyjaźni i miłości, o wielkich nadziejach i porażkach. Ukazuje pionierski okres budowy portu gdyńskiego - i Więcej

2015, Nov 10 15:29

Złodziej w sutannie na TVP KINO Historia wykradzenia z Jasnej Góry przez księdza Józefa Wójcika, za zgodą prymasa Wyszyńskiego, kopii cudownego Obrazu Więcej

2015, Nov 10 15:29

Trójkąt Bermudzki na TVP HD Henryk, bogaty krakowski lekarz, Ludwik, łódzki adwokat i Jarek, właściciel warsztatu samochodowego w Gdańsku pomagają sob Więcej

2015, Nov 03 18:09

Jasne błękitne okna na TVP INFO Wzruszająca i nostalgiczna, a także miejscami zabawna, opowieść o 2 przyjaciółkach z dzieciństwa, które los znów połąc Więcej

2015, Nov 03 18:08

Jutro idziemy do kina na TVP HD Film przejmujący i piękny. Prostymi środkami, bez zbędnego patosu i taniego sentymentalizmu, twórcy filmu ukazali - na Więcej

2015, Nov 03 18:08

Rewers na TVP KINO Sabina, "szara myszka", właśnie przekroczyła trzydziestkę. W jej życiu wyraźnie brakuje mężczyzny. Matka wie o tym najlepiej i prób Więcej

2015, Nov 03 14:44

Larp na TVP KINO Siedemnastoletni Sergiusz czuje się zupełnie nierozumiany w swym najbliższym środowisku. Niektóre ciocie mylą go z jego kuzynem, star Więcej

2015, Nov 03 14:43

Evan Wszechmogący na TVP 2 Bohaterem jest niejaki Evan Baxter, były prezenter wiadomości w lokalnej stacji telewizyjnej. Świeżo wybrany do Kongresu Ev Więcej

2015, Nov 03 14:39

Psy 2. Ostatnia krew na TVP HD Akcja "Psów 2" rozpoczyna się w momencie, gdy po 4 latach spędzonych za kratkami Maurer wychodzi na wolność. Zostaje za Więcej

2015, Oct 29 14:44

Sen o Afryce na TVP 2 Niemiecki lekarz Ebbo Velten spędził kilkanaście lat w Afryce, walcząc z epidemią śpiączki afrykańskiej. Po kilku latach choroba Więcej

2015, Oct 29 14:44

Braciszek na TVP HD Pierwowzorem postaci Braciszka jest sługa boży, franciszkanin, brat Alojzy Kosiba - "Alojzeczek", kwestarz i jałmużnik żyjący w la Więcej

2015, Oct 29 14:42

Moby Dick na TVP HD Kolejna filmowa wersja klasycznej powieści Hermana Melville’a. Film ukazuje potężny, szalejący żywioł dzikiej przyrody i romanty Więcej

2015, Oct 29 14:41

Kobieta samotna na TVP HD Irena, tytułowa kobieta samotna, to niemłoda już listonoszka pracująca w jednej z dzielnic Wrocławia. Boryka się z przeciwno Więcej

2015, Oct 29 14:41

Pokłosie TVP 1 Historia 2 braci, którzy narażają się mieszkańcom swojej wsi, doprowadzając do ujawnienia tajemnicy sięgającej czasów okupacji niemieck Więcej

2015, Oct 29 14:40

Wilkołak na TVP 1 Remake klasycznego horroru o wilkołakach z 1941 r. pod tym samym tytułem. Akademia nagrodziła film Oscarem za charakteryzację. Akcja Więcej

2015, Oct 28 12:42

Cudowne miejsce na TVP 1 Do małej wioski przyjeżdża młodziutki, przystojny ksiądz Jakub - obejmuje pierwszą w swoim życiu parafię. W sąsiedniej parafi Więcej

2015, Oct 28 12:41

Jedna wojna na TVP HD Maj 1945 roku, wyspa na dalekiej północy Rosji zamieszkała przez zesłane kobiety i ich dzieci - owoce związków z niemieckimi żoł Więcej

2015, Oct 28 12:40

Kocham kino - Zapaśnik na TVP KINO Na film spadł deszcz nagród i wyróżnień. Za tytułową postać Mickey Rourke otrzymał Złoty Glob i BAFTA, był też nomi Więcej

2015, Oct 28 12:39

Źródło na TVP HD Głęboko poetycki film o miłości, śmierci, cierpieniu, o kruchości naszego istnienia i trudnej sztuce akceptowania życia, takim, jakim Więcej

2015, Oct 27 12:35

Żar rewolucji na TVP 1 Fabuła oparta na faktach. Dotyczy rekonstrukcji wydarzeń z 1956 r. na Węgrzech. 17.11.1956. Istvan Angyal, ur. 14.10.1928 r. Oj Więcej

2015, Oct 27 12:35

Cwał na TVP INFO Komedia, dotycząca okresu stalinowskiego, a więc czasów życia w ciągłym strachu, ubeckich prześladowań, złowrogich polowań na prawdzi Więcej

2015, Oct 27 12:33

Pora umierać na TVP HD Utrzymana w nostalgicznej, poetyckiej tonacji opowieść o starości, przemijaniu i samotności, o pragnieniu bycia potrzebnym aż d Więcej

2015, Oct 27 12:33

Kino nocne - Cygan na TVP KINO W biednej romskiej wiosce mieszka 14 - letni Adam. Ma w życiu dwie przyjemności: boks i towarzystwo rówieśnicy Julki. P Więcej

2015, Oct 27 12:32

Nasz brat Bela Varga na TVP 2 Film o węgierskim księdzu parafii w Balatonboglar, pośle do parlamentu i działaczu Partii Drobnych Rolników. Podczas II Więcej

2015, Oct 26 19:52

Dzieci i ryby na TVP KINO Porzucona przez męża Anna prowadzi świetnie prosperującą agencję reklamową i wychowuje dorastającą córkę Marysię. Nieoczekiw Więcej

2015, Oct 22 15:33

U Pana Boga za piecem na TVP KINO Wschodnią granicę Polski przekracza autobus pełen drobnych handlarzy zza Buga, udających się na przygraniczny bazar Więcej

2015, Oct 22 15:33

Julia wraca do domu na TVP KINO Julia przez wiele lat uważała swoje małżeństwo za udane. Żyła spokojnie u boku męża, Henry`ego, wykładowcy uniwersytec Więcej

2015, Oct 22 15:31

Miami Vice na TVP HD W czasie akcji przeciwko narkotykowym dilerom giną tajni agenci FBI. Była to wspólna operacja kilku służb, nie wiadomo więc, kto Więcej

2015, Oct 20 18:54

Pełnosprawni na TVP 2 Świat, w którym żyją niepełnosprawni nie jest światem hermetycznie zamkniętym. Oni też mają swoje problemy, troski i oczywiście Więcej

2015, Oct 20 18:53

Mocne Kino - Krzyk 3 na TVP KINO Po karambolu na autostradzie utworzył się korek. Cotton Weary utknął w nim na dobre. Najpopularniejszy prezenter w US Więcej

2015, Oct 19 14:54

Braciszek na TVP KINO Pierwowzorem postaci Braciszka jest sługa boży, franciszkanin, brat Alojzy Kosiba - "Alojzeczek", kwestarz i jałmużnik żyjący w Więcej

2015, Oct 19 14:52

Agent XXL na TVP KINO Tytułowym bohaterem jest agent do zadań specjalnych, przebierający się za kobietę, by wykonać tajne zadanie... Więcej

2015, Oct 13 11:56

Miliardy z Moskwy na TVP 1 z Moskwy" to próba odpowiedzi na pytanie, czy ofensywa rosyjskiego kapitału może stać się zagrożeniem dla Europy. Więcej

2015, Oct 13 11:56

Pestka na TVP 2 Główna bohaterka, czterdziestoletnia Agata, pracuje w Polskim Radiu, jest niezależna finansowo, ma w swym dorobku kilka tomików wiersz Więcej

2015, Oct 13 11:55

Mocne Kino - Krzyk 2 na TVP KINO HD Mija rok od masakry w Woodsboro. Na podstawie tragicznej historii powstał film "Cios". Na premierze zostaje zamord Więcej

2015, Oct 13 11:55

Cztery noce z Anną na TVP HD Anna jest pielęgniarką w małym miasteczku. Zadurza się w niej Leon, ale ona nie zwraca na niego uwagi. Jego pragnienie pr Więcej

2015, Oct 12 13:13

Historia Qiu Ju na TVP 1 Zhang Yimou znów przełamuje chińskie tabu. Tym razem za sprawą ciężarnej chłopki, która w poszukiwaniu sprawiedliwości, przem Więcej

2015, Oct 12 13:13

U Pana Boga za piecem na TVP HD Wschodnią granicę Polski przekracza autobus pełen drobnych handlarzy zza Buga, udających się na przygraniczny bazar. W Więcej

2015, Oct 12 13:11

Pociąg do Hollywood na TVP 2 Mariola Wafelek zwana Merlin, po raz kolejny pisze list do Billy Wildera. Co prawda poprzednich kilkanaście listów pozost Więcej

2015, Oct 12 13:10

Nowa Huta walczy na TVP INFO Historia nowohuckich demonstracji ulicznych w latach 80. XX wieku opowiedziana przez ich uczestników, ilustrowana archiwa Więcej

2015, Oct 12 13:05

Bitwa o Anglię na TVP 1 Dramat wojenny w gwiazdorskiej obsadzie rozgrywający się podczas lotniczej inwazji na Wielką Brytanię w 1940 r. Wielka operacj Więcej

2015, Oct 08 17:43

Rozmowy Polityki na TVP SPORT. Gregory Chaitin. Wyspa cudów Gregory Chaitin jest wybitnym matematykiem, badaczem złożoności. Już jako cudowne dziecko Więcej

2015, Oct 08 17:37

Diabeł na TVP 1 Utrzymana w stylistyce horroru opowieść o przypadkowych osobach, które utykają w zepsutej windzie wieżowca. Na razie panuje względny s Więcej

2015, Oct 08 17:37

Frisco Kid na TVP 2 Akcja toczy się w Ameryce w poł. XIX w. Rabin Avram Belinski rusza z Polski do San Francisco, tam oczekuje go gmina żydowska. Z To Więcej

2015, Oct 08 17:36

Zawrócony na TVP HD Akcja toczy się 4 miesiące przed wydarzeniami w "Wujku". Tomasz Siwek pracuje w śląskiej elektrociepłowni, rozwozi wodę wśród robo Więcej

2015, Oct 07 14:28

Kino nocne - Flandria na TVP HD Bohaterowie filmu to dwaj młodzi mężczyżni, którzy rywalizują ze sobą o względy dziewczyny, nie cieszącej się dobrą re Więcej

2015, Oct 07 14:27

Niedościgli Jonesowie na TVP KINO Idealna para Steve i Kate Jones i ich wspaniałe nastoletnie dzieci, Jenn i Mick, są obiektem zazdrości klasy wyższyc Więcej

2015, Oct 07 14:25

Pełnosprawni na TVP 2 Świat, w którym żyją niepełnosprawni nie jest światem hermetycznie zamkniętym. Oni też mają swoje problemy, troski i oczywiście Więcej

2015, Oct 06 19:00

Pokolenie na TVP KINO HD Jeden z ważniejszych filmów polskiej kinematografii powojennej. Powstał w 1954 r. Główny bohater, Stach, rozpoczyna pracę w s Więcej

2015, Oct 06 18:57

Mocne Kino - Krzyk na TVP HD Film z pogranicza thrillera, horroru i pastiszu tych gatunków. Choć niepozbawiony scen humorystycznych, do ostatniej scen Więcej

2015, Oct 01 13:01

Daas na TVP INFO Galicja, rok 1776. Jakub Goliński, były członek sekty podającego się za mesjasza Jakuba Franka cierpi prześladowania ze strony niegdy Więcej

2015, Oct 01 13:01

Carrie na TVP 1 Trzecia adaptacja opublikowanej w 1974 roku debiutanckiej powieści Stephena Kinga pod tym samym tytułem, choć tym razem nieco odbiegaj Więcej

2015, Oct 01 12:59

Mama na TVP HD Dokument pokazuje ks. Popiełuszkę nie przez pryzmat działalności społecznej, relacji z wiernymi, niewyjaśnionej do końca historii męcze Więcej

2015, Sep 30 13:13

Braciszek na TVP 1 Pierwowzorem postaci Braciszka jest sługa boży, franciszkanin, brat Alojzy Kosiba - "Alojzeczek", kwestarz i jałmużnik żyjący w lat Więcej

2015, Sep 30 13:07

Honor miasta na TVP KINO Film "Honor miasta" w reż. Eugeniusza Starky'ego ukazuje jeden z najbardziej dramatycznych epizodów w historii XX wieku, najw Więcej

2015, Sep 30 12:54

Niania w Nowym Jorku na TVP KINO Głównymi bohaterkami filmu są młode prowincjuszki, które starają się znaleźć dla siebie miejsce w wielkim świecie, po Więcej

2015, Sep 29 13:18

Portrety - Miłosz na TVP 1 Portret Czesława Miłosza, laureata Nagrody Nobla w dziedzinie literatury z 1980 roku. Dzięki wieloletniej pracy Andrzeja Fr Więcej

2015, Sep 29 13:18

Jasminum na TVP Akcja filmu rozgrywa się głównie w ubogim klasztorze mającym długą, bo sięgającą XVII w. historię i swoją własną, wciąż żywą legendę. Więcej

2015, Sep 29 13:16

Borussia Dortmund TV na TVP SPORT HD Program "Borussia TV" to piłkarski magazyn, w którym kibice mogą zobaczyć bramki BVB, analizy, wywiady z piłkarza Więcej

2015, Sep 29 13:15

Strażnicy Izraela na TVP 1 6 byłych oficerów izraelskiej służby specjalnej - Szin Bet, dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat działań tej organiza Więcej

2015, Sep 29 13:13

Balanga na TVP 2 "Balanga" to zdaniem krytyki "Miasteczko Twin Peaks" po polsku. Świat zdegradowany i przerażający, w którym królują strach, agresja. Więcej

2015, Sep 28 13:16

Ekumeniczny rajd na TVP 1 Parafia w Łękach Dukielskich to jedna z najstarszych parafii Kościoła polskokatolickiego. W tym roku przypada 90. rocznica j Więcej

2015, Sep 28 13:15

Ziegenort na PolskaHD.TV FIlm animowany, laureat wielu nagród na festiwalach międzynarodowych. To historia małej rybackiej wioski przedstawiona w alte Więcej

2015, Sep 24 16:52

Polskie historie. Katar na TVP 1 Bogactwo to rozwój, a rozwój oznacza nowe miejsca pracy, które jak magnez przyciągają tych, którzy szukają zajęcia. W Więcej

2015, Sep 24 16:51

Pan Lazhar na TVP KINO Pan Lazhar jest wzruszającą, pełną ciepła i subtelnego humoru opowieścią o grupie uczniów szkoły podstawowej, przedwcześnie zmu Więcej

2015, Sep 24 16:51

Fuks na TVP 1 Bohater filmu, Aleks, w dniu swoich 18 urodzin postanawia wyrównać rachunki ze światem. Chce zemścić się na mężczyźnie, który skrzywdził Więcej

2015, Sep 24 16:51

Odkupienie na TVP 2 Pierwszy Nowy Rok po wojnie w zniszczonym mieście na granicy Ukrainy i Mołdawii. Zniszczenia i straszliwa nędza. Ludzie próbują zo Więcej

2015, Sep 23 13:19

Okno zabite deskami na TVP HD Kameralny dramat rozgrywający się w zagubionym w leśnej puszczy domku. Domek zamieszkuje dwoje ludzi: cierpiąca na nerwi Więcej

2015, Sep 23 13:18

Kocham kino - "Kret" na TVP2 Paweł rozkręca wraz z ojcem Zygmuntem rodzinny biznes, który rozwija się coraz lepiej. Znaczna poprawa sytuacji finansowe Więcej

2015, Sep 23 13:17

Dziennik Bridget Jones na TVP KINO Współczesny Londyn. Bridget Jones pracuje w wydawnictwie, a wolny czas spędza na dyskusjach z przyjaciółmi albo na Więcej

2015, Sep 22 12:34

Portrety - Cały Gruza na TVP 1 Film dokumentalny przedstawiający sylwetkę i dorobek Jerzego Gruzy - reżysera, scenarzysty, aktora, pisarza, jednego z Więcej

2015, Sep 22 12:34

W ślepej uliczce na TVP 2 Film oparty na powieści włoskiego pisarza C. E Gaddy "Quer pasticciaccio brutto de via Merulana". W pewnej kamienicy dochodz Więcej

2015, Sep 22 12:33

39 kroków na TVP 1 Jeden z wcześniejszych filmów mistrza Hitchcocka. Film jest oparty na powieści Johna Buchana i był pierwszym kasowym sukcesem reżys Więcej

2015, Sep 21 12:47

Sowa na TVP HD Ostatnie dni wakacji. Sowa ma osiem lat i tajny plan - dostać się na opuszczoną wyspę. I chociaż ponton jest dziurawy, a rodzice zajęci Więcej

2015, Sep 21 12:39

Cwał na TVP 1 Komedia, dotycząca okresu stalinowskiego, a więc czasów życia w ciągłym strachu, ubeckich prześladowań, złowrogich polowań na prawdziwyc Więcej

2015, Sep 16 12:40

Ranczo Wilkowyje na TVP2 Do Wilkowyj nagle wraca Czerepach, który odszedł w niesławie po aferze z lokalnym radiem. Teraz, znów triumfuje, gdyż przybyw Więcej

2015, Sep 16 12:39

Artysta i modelka na TVP HD Południowa Francja, czasy wojennej zawieruchy. Marc Cros wiedzie spokojne życie z żoną, z dala od wojennych działań Mężczy Więcej

2015, Sep 16 12:34

Solista na TVP HD Scenariusz na podstawie książki "Solista" Steve’a Lopeza. Autor opisał rzeczywiste wydarzenia. W 2005 r. Steve Lopez, reporter gaze Więcej

2015, Sep 16 12:33

Operacja Samum na TVP 2 Wariacja na temat autentycznych wydarzeń. Chodzi o ujawnioną przez "Washington Post" brawurową akcję polskiego wywiadu w Iraku Więcej

2015, Sep 15 12:54

Spotkanie na TVP KULTURA Praca z młodzieżą, walka z wykluczeniem, przezwyciężanie barier społecznych, kulturowych i etnicznych to główne cele parafii Więcej

2015, Sep 15 12:40

Mocne Kino - Sekta 3 na TVP KINO Każdego roku studenci elitarnych uczelni amerykańskich wstępują do tajnych stowarzyszeń, których działalność okrywa g Więcej

2015, Sep 14 12:53

Aria Diva na TVP KINO Wydaje się, że Basi niczego do szczęścia nie brakuje: ma kochającego męża, dwójkę wspaniałych dzieci; pomimo ukończonych studiów Więcej

2015, Sep 14 12:53

W imię syna na TVP 1 Polsko - niemiecka historia szpiegowska z okresu zimnej wojny. Po wielu latach śledztwa dziennikarskiego Róża Romaniec odtwarza h Więcej

2015, Sep 14 12:47

Jezioro Bodeńskie na TVP 1 Rok 1940. Młody Polak z francuskim paszportem przybywa do obozu dla internowanych cudzoziemców w Konstancji nad Jeziorem Bo Więcej

2015, Sep 10 13:00

Ranczo Wilkowyje na TVP 2 Do Wilkowyj nagle wraca Czerepach, który odszedł w niesławie po aferze z lokalnym radiem. Teraz, znów triumfuje, gdyż przyby Więcej

2015, Sep 10 13:00

Pod prąd na TVP 2 Opowieść o Konfederacji Polski Niepodległej, pierwszej w całym obozie komunistycznym niepodległościowej partii politycznej. KPN nie Więcej

2015, Sep 10 12:53

Randka w ciemno na TVP 1 W wyniku zakładu z kolegami, Karol decyduje się na udział w popularnym programie telewizyjnym "Randka w ciemno". Nie wie, że Więcej

2015, Sep 10 12:52

Bękarty wojny na TVP 2 Film przedstawia fikcyjną historię z II wojny światowej. Oddział mścicieli, złożony z amerykańskich żołnierzy żydowskiego pocho Więcej

2015, Sep 09 13:58

Agent nr 1 na TVP HD "Złote Grono" dla Strasburgera i Nagroda Publiczności w Łagowie w 1972 r. to wyraz uznania widzów dla filmu. "Agent nr 1" Aleksan Więcej

2015, Sep 09 13:51

Rytmy wojny na TVP 1 Muzyka przemawia do serc i dusz, ale z pominięciem rozumu. Brzmi magicznym głosem i właśnie dlatego tak łatwo przekształcić ją w Więcej

2015, Sep 09 13:51

Trzy światy na TVP 2 Alan ma dwadzieścia parę lat i całe życie przed sobą. Pewnego razu spotyka się wieczorem z dwoma kolegami i razem wpadają na szal Więcej

2015, Sep 08 14:14

Mocne Kino - Sekta 2 na PolskaHD.TV Ryan Sommers, student renomowanej uczelni, zostaje przyjęty do tajnej sekty, wychowującej przyszłą elitę USA. Kied Więcej

2015, Sep 03 13:13

Big Bang na PolskaHD.TV Komedia science fiction. W jednej z mazowieckich wsi ląduje UFO. Mieszkańcy zbierają się w jednej z chałup i radzą, co w tej n Więcej

2015, Sep 03 13:12

Za białym murem na TVP 1 11 - letnia Jitka szuka swego kota, który uciekł za wysoki mur szpitalny. Kiedy tam dociera, spotyka młodego mężczyznę na wóz Więcej

2015, Sep 03 13:10

American Gangster na TVP 1 Dramat kryminalny z doborową obsadą, zrealizowany przez Ridleya Scotta, Główny wątek skupia się na na życiu gangstera Frank Więcej

2015, Sep 03 13:09

U Pana Boga za piecem na TVP HD Wschodnią granicę Polski przekracza autobus pełen drobnych handlarzy zza Buga, udających się na przygraniczny bazar. W Więcej

2015, Sep 02 14:27

Lawa na TVP HD Film nawiązuje do "Dziadów" Adama Mickiewicza, łączy ich tekst z doświadczeniem współczesnego Polaka wychowanego w epoce PRL i mającego Więcej

2015, Sep 02 14:27

Polskie Termopile na TVP 1 W dniach 7 - 10 września 1939 roku rozegrała się bitwa pod Wizną, jedna z bohaterskich epopei Wojny Obronnej 1939 roku. Obr Więcej

2015, Sep 02 14:25

Nadkomisarz Banks na TVP KINO Doskonały, mroczny, świetnie napisany i zagrany kryminał osadzony we współczesnych realiach Yorkshire. Detektyw Banks mu Więcej

2015, Sep 01 12:23

70 lat na Mazurach na TVP 2 Program poświęcony 70 - leciu obecności Kościoła Ewangelicko - Metodystycznego w formie zorganizowanej wśród Mazurów. W pr Więcej

2015, Sep 01 12:22

Popiół i diament na TVP 1 Powieść Jerzego Andrzejewskiego "Popiół i diament" była jednym z najbardziej przez komunistyczne władze popieranym polskim u Więcej

2015, Sep 01 12:21

Maksimum przyjemności na TVP 1 Bohaterki dokumentu pochodzą z Torunia, od dawna są na emeryturze, ale nie poddają się upływowi czasu. Przyjaciółki Ire Więcej

2015, Sep 01 12:21

Kampania "Wild Thing" na TVP 2 Dokument Davida Bonda pokazuje działania twórcy filmu na rzecz przywrócenia zainteresowania obcowania z naturą. Bond po Więcej

2015, Sep 01 12:17

Mocne Kino - Prorok na TVP KINO Dram. krym. Francja/Włochy 2009.19 - letni Malik El Djebena zostaje skazany na sześć lat pozbawienia wolności. W więzi Więcej

2015, Aug 31 13:11

Nadchodzi Polly na TVP KINO Reuben Feffer pracuje w jednej z nowojorskich firm ubezpieczeniowych jako analityk ryzyka. Znakomity specjalista w swojej Więcej

2015, Aug 31 13:10

Błękitna fala 2 na TVP INFO Akcja filmu o miłośnikach windsurfingu rozgrywa się w Republice Południowej Afryki, na tle zapierających dech widoków. To Więcej

2015, Aug 31 13:09

Lotnicy na TVP 2 Opowieść o dwóch pilotach: Polaku Stanisławie Skalskim i Niemcu Friedrichu Wimmerze. Skalski zestrzelił Wimmera 1 września 1939 roku. Więcej

2015, Aug 27 17:31

Duchy laguny Chuuk na TVP 2 Laguna Chuuk to jedno z największych morskich cmentarzysk na świecie. W 1944 roku zatonęło tu 51 japońskich okrętów i 400 Więcej

2015, Aug 27 17:29

W zawieszeniu na TVP 1 Dramat ukazujący tragiczną sytuację ludzi, których życie zmieniły wydarzenia oraz przemiany polityczne zachodzące w kraju na pr Więcej

2015, Aug 27 17:28

Kino Azja - Z ostatniej chwili na TVP KINO Hongkong. Ekipa wiadomości telewizyjnych transmituje na żywo porażkę policji w starciu z pięcioma rabusiami Więcej

2015, Aug 27 17:27

Kino Azja - Ju Dou na TVP 2 Akcja filmu rozgrywa się pomiędzy bohaterami, których uczucie pada ofiarą chińskich konwenansów. Ona tytułowa Ju Dou, trze Więcej

2015, Aug 26 13:35

Koval i inni na TVP 2 Film o polskim ruchu szantowym. Inspiracją jest jubileusz (60. urodziny) Mirka Kovala Kowalewskiego. Należy do grona artystów, o Więcej

2015, Aug 26 13:34

Reality Bites na TVP HD W 1994 grupa przyjaciół kończy college i próbuje wejść w dorosłe życie. Niestety, rzeczywistość nie jest taka kolorowa, jak pr Więcej

2015, Aug 26 13:33

Rejs na TVP 1 Na pokład statku wycieczkowego płynącego Wisłą dostaje się pasażer bez biletu. Kapitan przez pomyłkę bierze go za nowego instruktora kul Więcej

2015, Aug 26 13:33

Monidło na TVP 1 Podstawą scenariusza "Monidła" (debiut Antoniego Krauzego) stało się opowiadanie Jana Himilsbacha pod tym samym tytułem. Utwór Krauze Więcej

2015, Aug 26 13:32

Na północ od Kalabrii na TVP KINO "Dokument bajkowy" o wymarzonym miejscu do życia, gdzie czas płynie powoli, ludzie dobrze się znają, akceptują swoje Więcej

2015, Aug 26 13:31

Duchy laguny Chuuk na TVP INFO Laguna Chuuk to jedno z największych morskich cmentarzysk na świecie. W 1944 roku zatonęło tu 51 japońskich okrętów i 4 Więcej

2015, Aug 26 13:31

Mała wielka miłość na TVP 2 Dzieje miłości dwojga ludzi z różnych światów. Ian jest prawnikiem pracującym w kancelarii w Los Angeles. Joanna jest 25 - Więcej

2015, Aug 25 14:04

Audycje referendalne na PolskaHD.TV Referendum 2015. Audycje referendalne podmiotów uprawnionych do udziału w kampanii referendalnej ułożone w bloku, Więcej

2015, Aug 25 14:03

Dolina Issy na TVP 1 Akcja toczy się na Litwie pod koniec lat dziesiątych XX w. , w dolinie Issy. Osią fabularną są losy żyjących tam ludzi. Hstoria T Więcej

2015, Aug 25 13:55

Jestem z Berlina na TVP INFO Główna bohaterka to młoda dziewczyna, która łączy w sobie historię współczesnej Europy. Jest Niemką, Polką i Żydówką równ Więcej

2015, Aug 24 19:17

Żar rewolucji na TVP 1 Fabuła oparta na faktach. Dotyczy rekonstrukcji wydarzeń z 1956 r. na Węgrzech. 17.11.1956. Istvan Angyal, ur. 14.10.1928 r. Oj Więcej

2015, Aug 24 19:16

Szach i mat! na PolskaHD.TV Film z gatunku opowieści niezwykłych. Opowieść o przeżyciach genialnego szachisty, któremu szachowe umiejętności przysporz Więcej

2015, Aug 24 19:16

American Pie 2 na PolskaHD.TV Przygody miłosne buzujących hormonami młodych ludzi, którzy znają się z liceum i nadal tworzą paczkę. Po pierwszym roku Więcej

2015, Aug 24 19:15

Decrescendo na PolskaHD.TV Film opowiada o rodzącej się przyjaźni między Tomkiem, młodym psychologiem i muzykiem a jego pacjentami z domu starości, z Więcej

2015, Aug 24 19:14

Monidło na TVP 2 Podstawą scenariusza "Monidła" (debiut Antoniego Krauzego) stało się opowiadanie Jana Himilsbacha pod tym samym tytułem. Utwór Krauze Więcej

2015, Aug 24 19:14

Doktor Murek - odc. 3 na PolskaHD.TV Murek nadal nie może znaleźć stałej pracy. Zaczyna dorywczo pisać podania w sądzie. Pobity przez konkurentów, tra Więcej

2015, Aug 20 17:39

Podróżnik - Madera na TVP1 Madera. Wyspa legendarna i romantyczna. Polakom kojarzy się głównie z osobami marszałka Józefa Piłsudskiego i króla Władysł Więcej

2015, Aug 20 17:38

Biłek na TVP 1 Adaptacja noweli Jarosława Iwaszkiewicza pod tym samym tytułem. Poetycka, pełna nostalgii opowieść o odchodzącym w przeszłość świecie u Więcej

2015, Aug 20 17:34

Góra Dantego na TVP2 Hit kinowy sprzed laty z Pierce'em Brosnanem, znanym m.in z wcielenia w superagenta Jamesa Bonda. Historia opowiedziana w filmie Więcej

2015, Aug 20 17:34

Zmowa na TVP2 Makabrycznej zbrodni dokonała w noc wigilijną 1976 r. we wsi pod Połańcem czwórka ludzi na oczach 30 osób. Przerażająca zmowa milczenia Więcej

2015, Aug 20 17:33

Żegnaj, kochanku na TVP1 Ben ma namiętny romans z piękną i seksowną żoną swojego brata, która dodatkowo dosyć często wspomina o pozbyciu się męża. Ben Więcej

2015, Aug 20 17:33

Kino nocne - Burrowing na TVP2 Współczesne szwedzkie osiedle domków jednorodzinnych, w którym leniwie toczy się akcja tego filmu, jest bliźniaczo podo Więcej

2015, Aug 19 13:54

Wiek Czesława Miłosza na TVP1 Film rejestruje zwroty w biografii Miłosza, a także analizuje, jaki wpływ na twórczość laureata Nagrody Nobla miały osob Więcej

2015, Aug 19 13:53

Kobra - Układanka na TVP1 Graham Trafford - właściciel prywatnej agencji reklamowej - budzi się nad ranem we własnym mieszkaniu z ciężką głową i luką Więcej

2015, Aug 19 13:50

Kino nocne - Erratum na TVP1 Bardzo dobrze przyjęty przez publiczność i krytykę pełnometrażowy debiut reżyserski Marka Lechkiego. Bohater to 34 - letn Więcej

2015, Aug 18 13:31

Hibernatus na TVP KINO Komedia z udziałem słynnego francuskiego komika, zmarłego w 1983 r. Louisa de Funesa. Dodatkowym źródłem komizmu są rozliczne a Więcej

2015, Aug 18 13:31

Paisa na TVP 2 Film nominowany do Oscara składa się z sześciu nowel. Chociaż ich wątki nie są ze sobą powiązane, to jednak wszystkie łączy czas i miej Więcej

2015, Aug 18 13:27

Operacja Samum na PolskaHD.TV Wariacja na temat autentycznych wydarzeń. Chodzi o ujawnioną przez "Washington Post" brawurową akcję polskiego wywiadu w Więcej

2015, Aug 17 15:51

Coś dla Ciebie na TVP 2 Bezrobocie? Brak mieszkania? Czy te problemy są bliskie także widzom? Pokazujemy, gdzie szukać pomocy, jak się o nią zwrócić i Więcej

2015, Aug 17 15:51

E - lementarz na PolskaHD.TV Program porusza temat portali usług elektronicznych dla obywateli w krajach Unii Europejskiej. Odwiedzamy Belgię, Wielką Więcej

2015, Aug 17 15:47

Ocaleni na TVP 2 Film dokumentalny o akcji Czerwonego Krzyża "Białe autobusy". W 1945 roku dzięki Czerwonemu Krzyżowi wyzwoleni więźniowie obozów kon Więcej

2015, Aug 17 15:46

Kino kobiet - Hel na PolskaHD.TV Protagonistę filmu - cierpliwego i wyrozumiałego lekarza psychiatrę - idealnie zagrał P. Królikowski. Jego bohater, P Więcej

2015, Aug 17 15:45

Tron: Dziedzictwo na TVP 1 Sam Flynn, syn zaginionego geniusza informatycznego, wpada na trop skonstruowanego przez ojca tajemniczego urządzenia, dzię Więcej

2015, Aug 17 15:44

Aleja gówniarzy na TVP1 Marcin ma 28 lat, mieszka w Łodzi, jest z wykształcenia polonistą, ale nie znalazł stałej pracy. To nie jedyne zmartwienie be Więcej

2015, Aug 13 17:42

Podróżnik - Wasini na TVP KULTURA Wasini to mała, koralowa wyspa u wybrzeży Kenii. Leży niecała godzinę drogi żaglowym statkiem, zwanym "dhow". Uchodz Więcej

2015, Aug 13 17:41

Włóczykij na TVP KINO Debiut filmowy włoskiego pisarza skandalisty, Piera Paolo Pasoliniego. Na festiwalu w Wenecji w 1961 r. , film wywołał wielkie e Więcej

2015, Aug 13 17:40

Pełnosprawni na TVP INFO Świat, w którym żyją niepełnosprawni nie jest światem hermetycznie zamkniętym. Oni też mają swoje problemy, troski i oczywiśc Więcej

2015, Aug 13 17:38

Granice miłości na TVP1 Dramatyczna historia trzech kobiet, w których życiu kluczową rolę odegrało spalenie się pewnej przyczepy kempingowej z dwiema Więcej

2015, Aug 13 17:38

Och, Karol na TVP 2 W filmie przed oczami widza paraduje cały legion skąpo odzianych i z reguły urodziwych pań. Wszystkie wzdychają do pewnego młodego Więcej

2015, Aug 12 15:09

Polonia w Komie Izrael Frendly na TVP 1 Program ma na celu uruchomienie zasobów wideo i fotograficznych z telefonów komórkowych Polaków podróżujących Więcej

2015, Aug 11 17:22

Deyna na TVP SPORT Film o najwybitniejszym polskim piłkarzu - Kazimierzu Deynie. Rozmowy z bliskimi osobami oraz kibicami, dla których Deyna jest lege Więcej

2015, Aug 11 17:22

Koty to dranie na TVP2 Jeden dzień z życia rencisty Sypniewskiego. Bohater ma utopić małe kocięta, ale jakoś nie może się na ten krok zdobyć i poszuku Więcej

2015, Aug 11 17:10

Obława na TVP KINO O obławie augustowskiej, niewyjaśnionej do końca zbrodni dokonanej w lipcu 1945 r. przez sowietów na około 600 Polakach, działaczac Więcej

2015, Aug 11 17:09

To nasza młodość na TVP SPORT Dokument psychologiczny. Trauma dzieci wywiezionych podczas wojny z poznańskiego i z Warszawy po upadku i w czasie Powst Więcej

2015, Aug 11 17:03

Dwa żebra Adama na TVP2 Po dłuższym pobycie za granicą do rodzinnego miasteczka i czekającej tam na niego stęsknionej żony powraca inżynier Wiktus. Ni Więcej

2015, Aug 11 17:02

Borussia Dortmund TV na TVP2 Program "Borussia TV" to piłkarski magazyn, w którym kibice mogą zobaczyć bramki BVB, analizy, wywiady z piłkarzami oraz Więcej

2015, Aug 10 13:20

Ludzie są w Centrum na TVP KINO Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko - Augsburskiego w RP prowadzi działalność na terenie całej Polski w Więcej

2015, Aug 10 13:20

Portret damy na TVP2 Adaptacja powieści Henry'ego Jamesa z 1881 r. Isabel Archer, ambitna, niezależna, ciekawa świata, ale też naiwna panna z imponują Więcej

2015, Aug 10 13:19

Sierżant Bilko na PolskaHD.TV Komedia ta zdobyła rozgłos już w trakcie realizacji. Amerykańska armia uznała, że film szkaluje dobre imię oficerów i żo Więcej

2015, Aug 10 13:18

Moja krew na TVP KINO Igor jest zawodowym bokserem. Niestety, jest zmuszony zakończyć swoją sportową karierę wskutek kontuzji, jakich się nabawił. Nie Więcej

2015, Aug 10 12:55

Do ciebie, człowieku na TVP1 Obraz złożony z hipnotycznych, surrealistycznych scen, których nastrój oscyluje między komedią a dramatem, uderza w widza Więcej

2015, Aug 10 12:55

Minęła 20ta na TVP2 Główny program publicystyczny wieczoru. Podsumowanie najważniejszych informacji dnia. Rozmowy z uczestnikami wydarzeń, z ekspertam Więcej

2015, Aug 06 13:36

Marysina polana na PolskaHD.TV Młody reżyser Grzegorz Zariczny postanowił wniknąć do surowego, męskiego świata. Zdobył zaufanie mężczyzn, którzy z dal Więcej

2015, Aug 06 13:35

Mała Apokalipsa na TVP INFO Wydarzenia rozgrywają się we współczesnym Paryżu, a miejscem akcji jest elegancki salon, gdzie odbywa się przyjęcie. Wśród Więcej

2015, Aug 06 13:34

Ocalony świat - odc. 10 Tajemniczy nocni łowcy na PolskaHD.TV W tym odcinku wszystko o sowach. Na wyprawę Grzegorz Miśtal zabrał aktorkę Agatę Kuleszę Więcej

2015, Aug 06 13:33

Niebieski ptak na TVP1 "Niebieski ptak", należący do wczesnego okresu twórczości Federica Felliniego, z którego pochodzi także "Biały szejk", "Wałkoni Więcej

2015, Aug 06 13:32

Gra dla dwojga na TVP2 Para szpiegów spotyka się po latach, a ich dawny przelotny romans wybucha na nowo. Oboje pracują dla konkurujących ze sobą duży Więcej

2015, Aug 05 15:28

Być w cieniu na TVP1 Film o Ignacym Mościckim, ostatnim prezydencie Drugiej Rzeczypospolitej. Mościcki światową sławę osiągnął dzięki pracom naukowym Więcej

2015, Aug 05 15:01

Kocham kino - Kanał na TVP 1 "Kanał" pisuje bohaterów takich, jakich ukształtowała ich historia: są tu czyny dobre, wątpliwe i złe, są charaktery mężn Więcej

2015, Aug 05 15:01

Hubal na TVP 1 Epicki obraz kilkumiesięcznej walki oddziału majora Henryka Dobrzańskiego. Legendarny Hubal był wnukiem powstańca z 1863 roku. W 1914 r Więcej

2015, Aug 05 15:01

Pułapka naTVP KINO Po wieloletniej emigracji do kraju powraca zza oceanu Maciek, niegdyś dobrze zapowiadający się aktor młodego pokolenia. W Ameryce n Więcej

2015, Aug 05 15:00

Ptaszek na uwięzi na TVP2 Prawniczka Marianne Graves pdróżuje służbowo autem do Detroit. W pracowniku stacji benzynowej rozpoznaje byłego narzeczonego Więcej

2015, Aug 04 13:57

Groźba i ocalenie na TVP 1 Dokument poświęcony historii badań naukowych z zakresu fizyki atomu, wzbogacony dokumentacją filmową i fotograficzną, ukazu Więcej

2015, Aug 03 14:38

Kukułka na TVP INFO Laponia, 1944r. Finowie i Niemcy cofają się pod naporem Sowietów. Młody fiński snajper Veikko, zwany Kukułką, nie chce dłużej brać Więcej

2015, Aug 03 14:37

Largo Winch na TVP HD KINO Tytułowy Largo Winch to buntownik i awanturnik, samotny wojownik, który stawia czoło wrogom, czyhającym na jego życie i for Więcej

2015, Aug 03 14:37

Świat bez fikcji - Hava nagila na TVP KULTURA Historia Hawa nagila, żydowskiej pieśni, która ze sztetli Europy Wschodniej trafiła do Izraela, a następ Więcej

2015, Jul 30 14:00

Światem rządzi Bóg na TVP2 Film o ojcu Jerzym Tomzińskim, jednym z najbardziej fascynujących ludzi Kościoła katolickiego w Polsce. O. Jerzy uczestnicz Więcej

2015, Jul 30 13:59

Artysta i modelka na TVP 2 Południowa Francja, czasy wojennej zawieruchy. Marc Cros wiedzie spokojne życie z żoną, z dala od wojennych działań Mężczyz Więcej

2015, Jul 30 13:56

Kino Azja - Żyć! na TVP1 Osiągnąwszy wysoką pozycję w chińskiej kinematografii, Zhang Yimou decyduje się podjąć kwestię Rewolucji Kulturalnej i towarz Więcej

2015, Jul 29 18:18

Siódmy pokój na TVP1 Opowieść o niezwykłym życiu i śmierci błogosławionej Edyty Stein (1891 - 1942). Uczennica, a później asystentka twórcy fenomenolo Więcej

2015, Jul 29 18:17

Tatarak na TVP2 Film oparty na opow. Jarosława Iwaszkiewicza, wydaje się na początku wzruszającą historią o niemożliwej miłości, ale A. Wajda idzie da Więcej

2015, Jul 28 15:33

Tylko Beatrycze na PolskaHD.TV Scenariusz oparty na powieści Teodora Parnickiego. Bohaterem jest młody Polak, Stanisław, oskarżony o udział w buncie c Więcej

2015, Jul 28 15:32

Mała Apokalipsa na PolskaHD.TV Wydarzenia rozgrywają się we współczesnym Paryżu, a miejscem akcji jest elegancki salon, gdzie odbywa się przyjęcie. Wś Więcej

2015, Jul 28 15:32

Człowiek z żelaza TVP1 Sierpień 1980 r. Redaktor Winkiel dostaje od zastępcy szefa Radiokomitetu polecenie zrealizowania reportażu kompromitującego je Więcej

2015, Jul 27 12:44

Coś dla Ciebie na TVP 2 Bezrobocie? Brak mieszkania? Czy te problemy są bliskie także widzom? Pokazujemy, gdzie szukać pomocy, jak się o nią zwrócić i Więcej

2015, Jul 27 12:38

Pan Tadeusz na TVP2 Adam Mickiewicz napisał "Pana Tadeusza" w 1834 roku, po dziesięciu latach pobytu na obczyźnie. W przepojonym liryzmem i tęsknotą z Więcej

2015, Jul 27 12:37

Kuzynka Angelica na TVP1 Kiedy nieżonaty biznesmen w średnim wieku jedzie do Segovii w 1973 r. , żeby ponownie pochować zwłoki matki, odbywa psycholog Więcej

2015, Jul 27 12:37

Sisi - cz. 2 na TVP2 W Budapeszcie córka cesarza Franciszka i cesarzowej Elżbiety zapada na ciężkie zapalenie płuc. Lekarzowi nie udaje się uratować m Więcej

2015, Jul 27 12:36

Boisko bezdomnych na TVP INFO Głównym bohaterem jest Jacek, 40 - stoletni nauczyciel wf - u. Mieszka z żoną i córką na Śląsku. Pewnego dnia żona wyrzu Więcej

2015, Jul 27 12:36

Fuks na TVP KINO Bohater filmu, Aleks, w dniu swoich 18 urodzin postanawia wyrównać rachunki ze światem. Chce zemścić się na mężczyźnie, który skrzywd Więcej

2015, Jul 27 12:35

Odzyskać Haley na TVP1 Scenariusz filmu zainspirowany rzeczywistymi wydarzeniami. 3 - letnia córka Karen znika bez śladu podczas zabawy na karuzeli. M Więcej

2015, Jul 27 12:35

Kino nocne - Demakijaż na TVP2 Film o współczesnych młodych Polkach. Na film składają się etiudy: "Non stop kolor" (reż. Maria Sadowska), "Droga wewnę Więcej

2015, Jul 23 13:01

Rok 1863 na TVP 2 Dokument poświęcony Powstaniu Styczniowemu 1863 r. ; obejmuje sytuację ziem polskich przed powstaniem, jego przebieg oraz skutki po Więcej

2015, Jul 23 12:57

Dzieci i ryby na TVP2 Porzucona przez męża Anna prowadzi świetnie prosperującą agencję reklamową i wychowuje dorastającą córkę Marysię. Nieoczekiwanie Więcej

2015, Jul 22 17:22

Fundacja na TVP KINO Mieczysław Małecki, nieoficjalnie oszust, a oficjalnie właściciel firmy sprzątającej, dokonuje finezyjnego "przekrętu", wykorzyst Więcej

2015, Jul 22 17:19

Zawrócony na TVP1 Akcja toczy się 4 miesiące przed wydarzeniami w "Wujku". Tomasz Siwek pracuje w śląskiej elektrociepłowni, rozwozi wodę wśród robotn Więcej

2015, Jul 22 17:19

Brutalna siła na TVP2 Klasyczne kino Hollywood lat 40tych. Ikona epoki - Burt Lancaster jako więzień przeludnionego więzienia Westgate walczący z nadu Więcej

2015, Jul 22 17:17

Wilnoteka na TVP INFO Magazyn informacyjno - publicystyczny, a w nim reportaże szeroko ukazujące najważniejsze (z polskiego punktu widzenia) czy też n Więcej

2015, Jul 22 17:15

Europa to My - skrót na TVP SPORT Program realizowany wspólnie z Radiem ZET w różnych miejscach w Polsce, gdzie powstały inwestycje ze środków europej Więcej

2015, Jul 22 17:15

Betar na TVP1 Związek imienia Józefa Trumpeldora w skrócie Betar lub Bejtar jest niemal całkowicie nieznaną organizacją młodzieży żydowskiej, działają Więcej

2015, Jul 21 13:01

Expo dla Ciebie naTVP1 Agata Konarska zabiera widzów do Mediolanu, gdzie odbywa się Wystawa Światowa Expo 2015. W programie m.in. mobilne brykieciarki Więcej

2015, Jul 21 13:01

Ostatnie okrążenie na TVP1 6 miesięcy życia wielkiego sportowca, złotego medalisty z Los Angeles, Janusza Kusocińskiego. 28.03.1940 r. został aresztow Więcej

2015, Jul 21 13:00

Mała Polska w Indiach na TVP2 Spośród setek tysięcy Polaków wywiezionych na Wschód po wkroczeniu w 1939 r. do Polski Armii Czerwonej, dużą część stano Więcej

2015, Jul 21 13:00

Goodbye Rockefeller na TVP1 Biznesmen Jacek Namolny zakłada w Nowych Juchach składowisko odpadów przemysłowych sprowadzanych z Zachodu. Powiększa swoj Więcej

2015, Jul 21 12:59

Psy na TVP KINO Franc Maurer, 35 - letni ubek, mąż córki byłego wiceministra i członka Biura Politycznego, staje przed komisją weryfikacyjną. Ocena sł Więcej

2015, Jul 20 16:24

Plecak pełen przygód na TVP 2 Cała rodzina Mattiego wyjeżdża do Lapinjarvi, gdzie mieszka babcia chłopca. Wyjazd obserwują z ukrycia "Niedźwiedzie", a Więcej

2015, Jul 20 16:22

Pocałunek Putina na TVP 2 Władimir Putin postrzegany jest na Zachodzie jako antydemokratyczny tyran. Wielu Rosjan traktuje rosyjskiego premiera inacze Więcej

2015, Jul 20 16:21

Elena na TVP INFO Władimir i Elena to starsze małżeństwo. Mieszkają w luksusowym apartamencie w Moskwie. Pobrali się jako dojrzali ludzie. Oboje pocho Więcej

2015, Jul 20 16:20

Z podniesionym czołem na TVP KINO Chris Vaughn, członek oddziału wojskowego, wraca do rodzinnego domu. Okazuje się, ze spokojna wcześniej miejscowość Więcej

2015, Jul 20 16:20

Droga do Londynu na TVP SPORT Opowieść o przygotowaniach niepełnosprawnych koszykarzy na wózkach do Igrzysk Paraolimpijskich w Londynie. Prezentuje in Więcej

2015, Jul 20 16:18

Eduardo naTVP2 Dziennikarz, który został żołnierzem. W 1991 r. Eduardo znalazł się na Bałkanach jako korespondent wojenny jednej z barcelońskich gazet Więcej

2015, Jul 17 15:51

Daleko od okna na TVP INFO Akcja filmu zaczyna się tuż przed wojną. Młody malarz Jan i jego żona Barbara bardzo chcą mieć dziecko. Niestety, wraz z up Więcej

2015, Jul 17 15:44

Skóra, w której żyję na TVP2 Oszpecona w wyniku ciężkich poparzeń żona wybitnego chirurga popełnia samobójstwo, nie mogąc znieść deformacji własnego c Więcej

2015, Jul 17 15:42

Minęła 20ta na TVP2 Główny program publicystyczny wieczoru. Podsumowanie najważniejszych informacji dnia. Rozmowy z uczestnikami wydarzeń, z ekspertam Więcej

2015, Jul 17 15:42

Kaliber 45 na TVP 2 Kat i Big Al są parą drobnych kryminalistów z wielkimi ideami. Łączy ich nie tylko wzajemna namiętność, ale także dar do ściągani Więcej

2015, Jul 17 15:41

Sztuczki na TVP 1 "Sztuczki" to drobne gry z losem, jakie uprawia para bohaterów, usiłując wpłynąć na bieg wydarzeń. Nie są interesowni: raz owe sztuc Więcej

2015, Jul 17 15:38

Beethoven 5 na TVP1 Kolejna część przygód bohaterów serii o uroczym psie bernardynie. Nadchodzące wakacje 12 - letnia Sara ma spędzić bez rodziców. Wy Więcej

2015, Jul 17 15:37

Osaczony na TVP2 Po przeżyciu osobistej tragedii, policyjny negocjator Jeff Talley rezygnuje z pracy w Los Angeles i przyjmuje posadę szefa policji w Więcej

2015, Jul 16 17:38

Afisz kulturalny na TVP1 ąykliczny program prezentujący i polecający najciekawsze wydarzenia kulturalne w całej Polsce. Rekomendacje są przedstawione Więcej

2015, Jul 16 17:37

Fantomas wraca na TVP1 Fantomas, bohater pisanej w latach 1911 - 14 powieści w odcinkach Allaina i Souvestre'a, pojawił się na ekranach kin niemal jed Więcej

2015, Jul 16 17:34

Cztery noce z Anną na TVP KINO Anna jest pielęgniarką w małym miasteczku. Zadurza się w niej Leon, ale ona nie zwraca na niego uwagi. Jego pragnienie Więcej

2015, Jul 16 17:33

Chłopaki na bok na TVP1 Bohaterki filmu są trzy. Różni je niemal wszystko: kolor skóry, doświadczenie, charaktery, marzenia, upodobania. Połączy chęć Więcej

2015, Jul 15 13:37

Płonąca pułapka na TVP KINO Strażak uwięziony w płonącym wieżowcu. Potężny wybuch odcina mu drogę odwrotu. Unosi się dym, wokół pełno gruzu, gdzieś w Więcej

2015, Jul 15 13:36

Fuks na TVP2 Bohater filmu, Aleks, w dniu swoich 18 urodzin postanawia wyrównać rachunki ze światem. Chce zemścić się na mężczyźnie, który skrzywdził Więcej

2015, Jul 15 13:35

Chłopaki na bok na TVP2 Bohaterki filmu są trzy. Różni je niemal wszystko: kolor skóry, doświadczenie, charaktery, marzenia, upodobania. Połączy chęć Więcej

2015, Jul 15 13:30

Śmierć w ogrodzie na TVP2 Akcja toczy się w brazylijskim miasteczku, dokąd przybywają poszukiwacze diamentów. Na wieść o planowanej przez rząd nacjona Więcej

2015, Jul 15 13:28

Jasne błękitne okna na TVP 1 Wzruszająca i nostalgiczna, a także miejscami zabawna, opowieść o 2 przyjaciółkach z dzieciństwa, które los znów połączył Więcej

2015, Jul 10 17:13

Beethoven 4 na TVP 2 Kiedy w 1992 r. do kin trafił film Briana Levanta "Beethoven" o przygodach tytułowego psa, widzowie oszaleli na punkcie sympatycz Więcej

2015, Jul 10 17:10

7 peron na TVP1 Opowieść o peronie 7 na Dworcu Głównym, gdzie do czasów otwarcia Dworca Centralnego przyjmowano wszystkich przywódców "bratnich krajów Więcej

2015, Jul 10 17:10

Psychopata na TVP2 Główne postaci dreszczowca to kobiety - Helen Hudson, lekarz psychiatra specjalizująca się w badaniu psychiki seryjnych morderców, Więcej

2015, Jul 09 18:53

80 dni na TVP KINO Przed wielu laty Axun i Maite łączyła nastoletnia przyjaźń. Gdy los je rozdzielił, każda poszła inną drogą. Maite zrobiła karierę j Więcej

2015, Jul 09 18:42

Anna i wilki na TVP2 Angielska guwernantka Anna trafia do położonego na odludziu bogatego domu szacownej, hiszpańskiej rodziny - 3 braci i ich starej, Więcej

2015, Jul 09 18:42

Ewa + Ewa naTVP1 Dwie dziewczynki spędzają wakacje w ośrodku wypoczynkowym. Nawiązane między nimi uczucie przyjaźni zostaje wystawione na próbę, gdy j Więcej

2015, Jul 08 17:32

Kamień na kamieniu na TVP2 Bohater filmu, Szymon Pietruszka, przez dlugie lata traktował swoje życie jako nieustającą przygodę. Ani upływający czas, a Więcej

2015, Jul 08 17:31

Ja też! na TVP1 Daniel ma 34 l. i mieszka z rodzicami w Sewilli. Jest pierwszym Europejczykiem z zespołem Downa, który zdobył wyższe wykształcenie i w Więcej

2015, Jul 08 17:30

Sprawa dla reportera na TVP1 Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, fir Więcej

2015, Jul 07 15:32

Na północ od Kalabrii na TVP1 "Dokument bajkowy" o wymarzonym miejscu do życia, gdzie czas płynie powoli, ludzie dobrze się znają, akceptują swoje nie Więcej

2015, Jul 07 15:32

Jedno słowo* na TVP KINO W 1858 r. do Kanady przypłynęło statkami 16 rodzin z polskich Kaszub. Wygnani przez biedę z kraju, zakontraktowani zostali do Więcej

2015, Jul 06 18:18

Śmierć: opowieść o życiu - Życie po śmierci na TVP2 Co nas czeka, kiedy umrzemy? Czy istnieje życie po śmierci? Od tysięcy lat próbujemy znaleźć odpow Więcej

2015, Jul 06 18:10

Latoteka - /1/ na TVP INFO Letni program muzyczny prowadzony przez Marię Szabłowską i Krzysztofa Szewczyka składający się z rozmów z gwiazdami, koncer Więcej

2015, Jul 06 17:49

Straszny film 3 na TVP KINO Katie i Becca spędzają wieczór przed telewizorem. Katie opowiada Becce, że niedawno oglądała kasetę wideo, która ponoć zab Więcej

2015, Jul 06 17:49

Psy na TVP1 Franc Maurer, 35 - letni ubek, mąż córki byłego wiceministra i członka Biura Politycznego, staje przed komisją weryfikacyjną. Ocena służby Więcej

2015, Jul 03 15:12

Matka swojej matki na TVP1 Młoda maturzystka Alicja ma wspaniały dom, kochającą matkę, wspaniałe perspektywy na przyszłość. Nagle jej świat zostaje zb Więcej

2015, Jul 03 15:12

Kanclerz - odc. 5* na PolskaHD.TV Rok 1587. Jan Zamoyski odprawia ze służby rotmistrza Mroczka. Królewna Anna powraca do idei osadzenia na tronie poto Więcej

2015, Jul 03 15:11

Pełnosprawni na TVP INFO Świat, w którym żyją niepełnosprawni nie jest światem hermetycznie zamkniętym. Oni też mają swoje problemy, troski i oczywiśc Więcej

2015, Jul 03 15:10

Beethoven 3 na TVP2 Trzeci film o przygodach uroczego bernardyna, który lubi psocić. Rodzina Newtonów z trojgiem dzieci, są na wakacjach w Europie, al Więcej

2015, Jul 03 15:10

Wróżby kumaka na TVP1 Nagrobek Daniela Gralatha, burmistrza XVIII - wiecznego Gdańska, jest niezwykły. Na płycie artysta umieścił wizerunki 5 żon żywo Więcej

2015, Jul 02 17:28

Pełnosprawni na TVP 1 Świat, w którym żyją niepełnosprawni nie jest światem hermetycznie zamkniętym. Oni też mają swoje problemy, troski i oczywiście Więcej

2015, Jul 02 17:27

Les Milles na TVP KINO W 1940 r. rzesze uciekinierów zbiegłych do Francji w poszukiwaniu schronienia przed faszyzmem, zostało zatrzymanych przez franc Więcej

2015, Jul 02 17:24

Weiser na TVP SPORT Film psychologiczny o tajemnicy dzieciństwa, które jest magicznym ale też najbardziej bolesnym okresem życia i o próbie dotarcia d Więcej

2015, Jul 02 17:22

Pierwsi Polacy w Ameryce na POLSKAHD.TV W dniu 1 października 1608 roku, rok po założeniu pierwszej osady kolonistów angielskich w Stanach Zjednoczony Więcej

2015, Jul 01 15:51

Czas dla Ciebie - Pasje na PolskaHD.TV Cykl spotkań w najpiękniejszych polskich stadninach i ośrodkach jeździeckich, gdzie odbywają się sportowe wydar Więcej

2015, Jul 01 15:51

Mistrz drugiego planu na TVP INFO Mistrz Drugiego Planu to Adrian Wałdon beeboy debiutujący na Mistrzostwach Europy Hip Hop, Break Dance i Electric Bo Więcej

2015, Jul 01 15:50

Dni chwały na TVP2 Akcja filmu dzieje się w realiach II wojny światowej. Yassir, Sad, Abdelkader i Messaoud to Algierczycy wcieleni do armi francuskie Więcej

2015, Jul 01 15:50

Gry uliczne* na TVP1 Trzymający w napięciu film z gatunku political fiction. Bohaterami są młodzi, przebojowi pracownicy prywatnej telewizji. Janek Ro Więcej

2015, Jul 01 15:50

Wilnoteka na TVP KULTURA Magazyn informacyjno - publicystyczny o najważniejszych (z polskiego punktu widzenia) i najbardziej kontrowersyjnych wydarzen Więcej

2015, Jul 01 15:42

Dajcie mi jabłko na TVP2 Reportaż o dramatycznych przejściach Zbigniewa Nowaka górnika z kopalni "Halemba" i jego najbliższych. Psychologiczny zapis w Więcej

2015, Jun 30 16:10

Straszny film 2 na TVP CINEMA Prof. Oldman, badający od lat zjawiska nadprzyrodzone, oraz jego poruszający się na wózku inwalidzkim asystent Dwight n Więcej

2015, Jun 30 16:09

Europa to My - naTVP2 Program realizowany wspólnie z Radiem Zet w różnych miejscach w Polsce, gdzie powstały inwestycje ze środków europejskich. W każ Więcej

2015, Jun 30 16:06

Dziś wieczorem na TVP2 Rozmowa o najważniejszych wydarzeniach dnia z ich uczestnikami - politycy, sportowcy, naukowcy. Komentarz do materiałów przedst Więcej

2015, Jun 29 17:39

Opole 2015 na bis na TVP KULTURA Prezentacja laureatów koncertów SuperDebiuty, SuperPremiery i SuperJedynki KFPP w Opolu 2015. Wystąpią: Justyna Panfi Więcej

2015, Jun 29 17:38

Europa to My - skrót na TVP1 Program realizowany z Radiem Zet w różnych miejscach w Polsce, gdzie powstały inwestycje ze środków europejskich. Gospoda Więcej

2015, Jun 29 17:36

Sekrety przeszłości na TVP KULTURA Bohaterka filmu, Nina St. Clair, przez wiele lat budowała nowe życie, próbując całkowicie wymazać z pamięci dramaty Więcej

2015, Jun 26 14:44

Expo dla Ciebie na TVP2 Cykliczny magazyn poświęcony polskiej obecności na wystawie światowej Expo 2015 w Mediolanie. W każdym odcinku poruszamy spraw Więcej

2015, Jun 26 14:17

„Czarny cadillac” na TVP1 14:08, 16.06.2015 na PolskaHD.TV Podziel się: Share on emailShare on facebookShare on wykopShare on twitterShare on naszakla Więcej

2015, Jun 02 16:19

Młoda Cerkiew na TVP2 W 2015 r. Bractwo Młodzieży Prawosławnej w Polsce obchodzi jubileusz 35 - lecia działalności. Było pierwszą prawosławną organiza Więcej

2015, Jun 02 16:17

Białe szaleństwo na TVP1 Komedia w stylu najlepszych filmów Jima Jarmuscha i Akiego Kaurismäkiego. Opowieść o podróży za krąg polarny ku jaśniejszej s Więcej

2015, Jun 02 16:14

Pułkownik Kwiatkowski na TVP1 Akcja fimu toczy się w roku 1945. Wszechwładny UB, wspomagany przez "towarzyszy radzieckich", coraz sumienniej i skutecz Więcej

2015, May 28 14:41

Świat w dokumencie - Koniec czasu: wszystko zaczyna się teraz Twórca filmu, Peter Mettler z kamerą przemierza świat, aby zbadać ludzkie koncepcje czas Więcej

2015, May 28 14:40

Cichociemni na TVP2 Opowieść o zorganizowaniu i działalności elitarnej grupy żołnierzy zwanych cichociemnymi. W filmie przedstawiono tryb rekrutacji i Więcej

2015, May 28 14:39

Dąbrowszczacy na TVP1 Film opowiada o polskich ochotnikach, biorących udział w wojnie domowej w Hiszpanii w latach 1936 - 39. Wspominają: Eugeniusz Sz Więcej

2015, May 22 13:47

Generacja C. K. O. D. 11:03, 13.05.2015 na TVP2 Podziel się: Share on emailShare on facebookShare on wykopShare on twitterShare on naszaklasaMore Shar Więcej

2015, May 22 13:47

„Strażnik” 15:52, 12.05.2015 na TVP2 Podziel się: Share on emailShare on facebookShare on wykopShare on twitterShare on naszaklasaMore Sharing Service Więcej

2015, May 22 13:46

Mózg na KULTURA Po wielkich sukcesach "Gamonia" i "Wielkiej włóczęgi" Gerard Oury stał się w połowie lat 60. najbardziej kasowym reżyserem we Francji. Więcej

2015, May 22 13:41

Bulwar Rumu na TVP1 Rok 1925, w Stanach Zjednoczonych trwa prohibicja. 3 mile od brzegów Ameryki regularnie pojawiają się zagraniczne statki transport Więcej

2015, May 22 13:40

Widziane na Ziemi - Hawaje HISTORY Dziś wyruszymy na Hawaje, archipelag w północnej części Oceanu Spokojnego składający się z ośmiu głównych wysp otoc Więcej

2015, May 22 13:39

Bandyta na TVP1 Akcja filmu toczy się na początku lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Brute, recydywista, pół - Anglik, pół - Polak, zostaje zesł Więcej

2015, May 21 14:39

„Van Helsing” na TVP1 15:44, 12.05.2015 Podziel się: Share on emailShare on facebookShare on wykopShare on twitterShare on naszaklasaMore Sharing Serv Więcej

2015, May 20 14:23

Jutro idziemy do kina na TVP2 Film przejmujący i piękny. Prostymi środkami, bez zbędnego patosu i taniego sentymentalizmu, twórcy filmu ukazali - na p Więcej

2015, May 20 14:22

Akcja AB na TVP1 Dokument o genezie i realizacji jednego z najbardziej ponurych hitlerowskich planów eksterminacji Polaków w okresie okupacji. Nadzwyc Więcej

2015, May 12 15:06

Bieg Rzeźnika naTVP1 Bieg Rzeźnika jest towarzyskim rajdem miłośników biegania i Bieszczadów. Blisko osiemdziesięciokilometrowa trasa wiedzie bieszcza Więcej

2015, May 12 15:05

Baza ludzi umarłych na TVP2 Adaptacja noweli Marka Hłaski "Następny do raju". Próżno też szukać w "Bazie..." etycznych uproszczeń i socrealistycznej t Więcej

2015, May 06 14:45

Szwadron na TVP2 Film historyczny. Akcja rozgrywa się w roku 1863 na ziemiach zaboru rosyjskiego. Bohaterem jest pochodzący ze szlacheckiej rosyjskiej Więcej

2015, May 04 13:11

Zobacz ostatni odcinek na TVP2 Bazyli przez kilkanaście lat prowadził prężną gorzelnię i gospodarstwo. Z powodu długów, których mężczyzna nie był w st Więcej

2015, May 04 13:10

W garniturach, odc.9 Film obyczajowy na TVP1 USA 2011, 41 min Reżyseria: Norberto Barba Scenariusz: Aaron Korsh, Daniel Arkin, Sean Jablonski, Rick Mu Więcej

2015, Apr 24 15:04

Skrzydlate świnie na PolskaHD.TV Nietypowy film o polskich kibicach klubów piłki nożnej. Gdy pewnego dnia lokalny klub sportowy przestaje istnieć, życ Więcej

2015, Apr 24 15:01

Słowo na niedzielę na TVP2 Przed kanonizacją papieża Jana Pawła II przypomnienie jego słów wypowiedzianych do rodaków. Słowami Ojca Świętego przybliża Więcej

2015, Apr 16 19:06

W garniturach, odc.6 Film obyczajowy na TVP1 USA 2011, 40 min Reżyseria: Kate Woods Scenariusz: Aaron Korsh, Daniel Arkin, Sean Jablonski, Rick Muirra Więcej

2015, Apr 16 19:06

Talianka, odc.6 naTVP2 Film fabularny Rosja 2014, 48 min Reżyseria: Jewgienij Zwiezdakow Giulietta zostaje aresztowana pod zarzutem szpiegostwa na rze Więcej

2015, Apr 16 19:03

„Podróż życia" 15:40, 18.04.2015 na TVP2 Doskonała okazja dla miłośników podróży do wykazania się swoją wiedzą na temat świata i szeroko pojętego pod Więcej

2015, Apr 16 19:02

Piękna i szalona na TVP2 USA 2001, 95 min Reżyseria: John Stockwell Scenariusz: Phil Hay, Matt Manfredi Nicole Oakley ma 17 lat, zapracowanego ojca k Więcej

2015, Apr 09 17:11

„Alex Cross” 14:11, 27.03.2015 na TVP2 Podziel się: Share on emailShare on facebookShare on wykopShare on twitterShare on naszaklasaMore Sharing Servi Więcej

2015, Apr 09 17:11

„Rozdroże Cafe” na TVP1 12:20, 27.03.2015 Podziel się: Share on emailShare on facebookShare on wykopShare on twitterShare on naszaklasaMore Sharing Se Więcej

2015, Mar 27 11:28

Szybko i wściekle na TVP1 USA 2009, 102 min Reżyseria: Justin Lin Scenariusz: Chris Morgan Poszukiwany przez policję Dominic Toretto, mistrz nielegal Więcej

<